Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit gondoltok?

Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen volt alkalmam játszani a Little Nightmares c. fantasztikus platform játékkal. S noha a játék számomra élvezetes,ízgalmas,illetve kellően iszonytató volt,mégis maga a történetszál nem jelent meg. Se prológus se epilógus. Kissé furcsának is találtam,ám sok-sok teóriat olvastam a témában. Arra lennék kíváncsi,szerintetek mi lapul a történet mögött? Mi a különös világ,a séfek,a madam,a házmester,a gnómok,a kövér emberek és legfőképp Six története? Mi alakulhatott ott?

~Minnél több vélemény érdekel^^



2017. nov. 4. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs annyira részletes elképzelésem az egészről, de szerintem valami olyasmiről van szó hogy a madam six anyukája, és azért 'száműzte' vagy hogy mondjam, mert six szebb volt nála, a nőci pedig állati hiú (csomó törött tükör, képek egy kislányról akinek ki van satírozva az arca)

de egy tükröt, amivel a végén six legyőzi, azért tartott meg, mert tudta hogy a lánya előbb-utóbb megszökik, és átveszi a helyét.és ugye a madam irtotta a gyönyörű embereket(főleg a gyerekeket) és ezért is hizlalta az embereket akik a Maw-ra érkeztek a gyerekek húsával.amúgy szerintem az emberhús ebben a játékban függőséget okoz, ezért nem hagyják abba a dagik a zabálást, kivéve amikor six-t üldözik, és ezért eszi meg inkább six a gnómot mint azt a kolbászt.amúúúgy szerintem a dagik azért üldözik six-t mert ő és az anyja (plusz az elődjeik) nem emberek, hanem valami más élőlények.szerintem ezért jön rá six-re a játék során többször is 'zabálási inger' :DD amúgy amikor eszik akkor a háttérben mindig megjelenik six árnyék/sötét változata, kivéve amikor a madamot eszi meg (szerintem itt kb. elfogadja a saját 'sötétségét').a házmesterünkről az a teóriám, hogy nem mindig volt vak, de talán pont a madam hiúsága miatt valami történt.szerintem ő eredetileg jóban volt a gnómokkal, ezt bizonyítja hogy a szobájában egy csomó kép van róluk.de aztán megvakult valahogy, és azért valljuk be, elég nehéz megkülönböztetni a gnómokat és a gyerekeket, amikor méretre ugyanakkorák :DD.a séfekről is valami ilyesmit gondolok...ha közelebbről megnézed, a fejük néha mintha 'felemelkedne' vagy mi, mintha csak maszkokat hordanának.(deeee persze simán lehet hogy a készítők csak erre az apró részletre nem figyeltek oda én meg belemagyarázok mindenfélét lol)

ha még eszembe jut valami majd írok, tuti kifelejtettem valamit :DD bocsi hogyha összefüggéstelen katyvasz volt az egész ^^'



jjjaaa és még annyi hogy a készítők azt mondták hogy a játék tulképp. egy metafora a felnövésre...naa erről is tudnék még teóriázgatni, de inkább megkíméllek :D

2017. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

amúúúgy szerintem a dagik azért üldözik six-t mert ő és az anyja (plusz az elődjeik) nem emberek, hanem valami más élőlények - és ha megesznek egy nem emberi lényt, akkor többé nem lesznek ráfüggve az emberhusira


ez kimaradt ^^'

2017. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!