Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: mit gondoltok a jelenlegi...

LoL: mit gondoltok a jelenlegi metáról?

Figyelt kérdés
Népszerű lett Thresh és Blitz, megjelent Tristana, Jhin. Jungle-ben tankok erősödtek meg, miden Oriannával, Corkival találkozhatunk. Én személy szerint a "hook" supportoknak örülök, de a tank vagyok, mégis nekem van a legtöbb damage-m annyira nem jön be. Nektek mi a véleményetek? :D

2017. júl. 7. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Thresh és Blitzc eddig is nagyon gyakori volt

2. Jungle ben nem változott semmi, a tankok és az assasin harcosok erőssége között

3. Igen oriannával és corkival is találkozhatunk, de találkozhatunk még: Ahri

Amumu

Anivia

Annie

Aurelion Sol

Azir

Bard

Brand

Cassiopeia

Cho'Gath

Diana

Elise

Evelynn

Ezreal

Fiddlesticks

Galio

Gragas

Heimerdinger

Ivern

Janna

Karma

Karthus

Kassadin

Katarina

Kennen

Kog'Maw

LeBlanc

Lissandra

Lulu

Lux

Malzahar

Maokai

Morgana

Rumble

Ryze

Sona

Soraka

Swain

Syndra

Taliyah

Twisted Fate

Varus

Veigar

Vel'Koz

Viktor

Vladimir

Xerath

Ziggs

Zilean

Zyra

Akali

Zed

Yasou

Ekkoval, és még sorolhatnám

4. Csak akkor van a legtöbb sebzésed tankként ha Ireliázol, és a csapatodban mindenki teljesen tank sion, garen, alistar, és braum.....

Erről ennyit, remélem segitettem.... ;)

2017. júl. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az 1. válaszolónak fogalma sincsen hogy miről beszél
2017. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Én csak azt nem értem, hogy miért harap ennyire a tankokra mindenki. Van egy-két erősebb tank, és? Ha egy Assasin, vagy Adc erősebb, az csak természetes, de ha tank, akkor vége, játszhatatlan a játék...

Az igazság az, hogy KELL, hogy legyen sebzése a tankoknak is, különben nem állnák meg a helyüket topon és jungle-ben. A bruiserek szétkapnák őket. Így is előnyben vannak a tankok ellen 1v1-ben, legalábbis mid game-től.

Szóval igen, egy feedelt tank tud kemény lenni, de a hátránya akkor is megvan: meele range, gyengébb dualing potenciál. Ennyi. Egy full combo egy feedelt tanktól igenis fájni fog, de akkor se csapnak akkorát, mint az offtank/bruiserek. Persze tankok is lehetnek túl erősek. Mint minden más class.

2017. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként azt se lehet mondani, hogy tank Meta van. Galio-t nerfelték, topon ott van Gnar, Renekton, Rumble, Jayce akik egy szinten állnak a tankokkal, jungle-ben meg Lee, Elise, Kha'zix... Könyörgöm az ne legyen már probléma, hogy van egy két tank IS ami erősnek számít. Elhiszem, hogy mindenki Carryzni akar top lanertől supportig, de ne kapjatok már sokkot ha egy erős tankal is találkoztok néha.


Bocs a rage-ért, de érzékenyen érint a téma xd

2017. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Az első válaszoló vagyok

Nem értem a kérdezőt... én teljesen tisztában vagyok a tankok frissitésével, de az egyszerűen képtelenség, hogy a tanknak van a legtöbb sebzése... egy párbajan erősen odacsap egy tank, az igaz, de nem lett félelmetesen nagy sebzése a tankoknak...

2017. júl. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó, a probléma ott kezdődik, hogy sokan azt hiszik a tankoknak csak annyi feladatuk van beáll előre golyófogónak és mást nem csinálhat. A support meg a healelésen kívül még legfeljebb csak stunolhat, még a minion közelébe se mehet, mert, hogy ellopja a lasthitet.
2017. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából jó sz@r a meta alakulása már legalább két éve, de adaptálódtam.

Hook-os csempek nagyon népszerűek gold alatt, fölötte már nehéz jól játszani velük,hosszú cooldown miatt egy elhibázott skill-t nagyon meg lehet bűntetni.

Corki-t rég nem láttam, orianna szerintem a legjobban eltalált hős. Tris egy lvl2 troll mióta ismerem, egy ideje pedig már botlane lvl 2 allin meta van, szóval jól passzol hozzá, persze hárítható.

Jungelben sajnos még mindig túl sokszor találkoom elhibázott carry pick-kel. (pl 3 ad van már a csapatban, és belokkolja a yi-t.)

2017. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!