Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ETS2-ben multizni szeretnék...

ETS2-ben multizni szeretnék de valami DLC-k miatt nem tudom elindítani, miért?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem meg, mondom milyen jó lesz, beregisztráltam Steam-segítségével, elindítom, "játék folytatása" És minden mentésnél "hiányzó DLC-t észlel... most vegyem meg az összes DLC-t hogy tudjak játszani?
2017. nov. 5. 09:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Másik meg az hogy miért nincs város Mo.-n? Svédországban és a mellette lévő országban SE? Ráadásul honnan tudom megkülömböztetni azt aki, Valós játékos, és nem NPC akivel csak úgy random találkozom?
2017. nov. 5. 09:52
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt írják hogy nem kötelező a DLC a játékba, viszont az alapjátéknak nem része kelet-európa, skandinávia vagy a részletes franciaország. Ezek mind önálló DLC-k amik hozzáadhatóak a játékhoz. Ha neked nincs meg, ezért nem látod Magyarország városait, mert a "going to east!" DLC része, vagy Svédországot sem mert az a "scandinavia" DLC-ben van benne.


A DLC hibára azt írják a neten hogy olyan mentést töltöttél be amiben benne volt a mod, de most nincs a játékban, ezért hiányzik. Például előtte tört játékkal játszottál amiben ott volt minden, és annak mentését használod egy olyan kiadásban amiben már nincs meg minden.


Ugyanitt a multihoz tartozik hogy egy teljesen új és független profilt kell kezdened, ne a single player mentéseit és profilját használd mert össze fog akadni a multi és a single. Ez olyat csinál a játékban hogy eltűnhet az összes fuvar a térképről és nem tudsz semmit csinálni.

2017. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Áhh értem nagyön köszönöm! És hogyan különböztetem meg a Játékost az NPC-től? Mert ma mondjuk villogtam egy kamionosnak, és vissza villogott. De jó lenne tudni hogyan lehet megkülönböztetni....
2017. nov. 5. 14:33
 4/5 anonim ***** válasza:

A kamion fölött ki van írva a neve. Valahogy így:

[link]

2017. nov. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ahham érdekes, mert még eggyel se találkoztam... kezdem magam felidegesíteni hogy most ezért vettem meg????
2017. nov. 7. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!