Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A South Park The Fractured...

A South Park The Fractured But Whole-ban az öregek otthonában, miután vége a produkciónak, nem tudom elindítani a harcot. Nyomva tartottam a Spacet, hogy ugorja át, de nem történik meg sajnos. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát például egész biztosan ne írd ki a kérdésed a programozás témakörbe.
2017. okt. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legközelebb úgy lesz.Ettől függetlenül,van valami ötleted,javaslatod,megoldásod a továbbjutásra,
2017. okt. 30. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Vannak bugok a jatekba. Ez is egy. Tolts be egy regebbi mentest. Last checkpoint vagy autosave-et.
2017. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült túljutnom nagy nehezen.Most nem bug,ahova értem,de elakadtam.A Rendőrség alagsorában egy Sub-Niggurath nevű polipszörnyet kell legyőzni.Úgy tudok sebezni rajta,ha a rendőröket a hatósugarába küldöm,de sose sikerül.Van tipped erre?
2017. nov. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!