Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBox One vagy PS4?

NBG kérdése:

XBox One vagy PS4?

Figyelt kérdés

Napi pár órára használnám valószínű csak Fifáznék vele. Nem vagyok se videós se nagy igényű hogy most a grafika

szinte már beszéljen. Eddig Pc-s voltam, elég megosztó véleményeket olvastam kinek az Xbox kinek a Ps. Utána néztem, teljesítményben nincs nagy különbség, de mégis mi lehet a kettő közt ha valaki határozottan Xbox-os vagy épp PS fan. Előre is köszönöm.



2017. nov. 5. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában az exkluzív játékok miatt köteleződnek el az emberek egy konzol mellett, de ha csak fifázni akarsz akkor mindegy, azt vedd amelyik jobban tetszik.

Talán még azt is érdemes figyelembe venni hogy a baráti körödnek melyik van, hogy tudjatok együtt multizni.

2017. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyire kell, azt vedd, amelyik olcsóbb. Vagy amelyik van bundle-ban Fifával.


Például ez: [link]

Bár ez a tavalyi FIFA.

Vagy ez: [link]

2017. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Xbox one s.


Én is fifáért vettem, bejött, nagyon jó. Ezen kivül még autos versenyzös játékok érdekelnek, egy ido után vettem forza motorsportot és horizont.


Havi 2500 ért van xbox game pass, több mint 100 játékkal játszhatsz. F1 2015 vagy dirt rally. Nagyon jók rajta az autós játékok, és nem kell 20 000 ért megvenni, hogy aztán pár hónap alatt kijátszd.

2017. nov. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!