Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WoW új kieget csak a felhype...

A WoW új kieget csak a felhypeolt trailer miatt fogják annyian megvenni?

Figyelt kérdés

Mindenki olyannyira odavan a Blizzconon látott Battle for Azeroth trailer miatt, meg hogy Sylvanas elordítja a ''For the Horde'' mondatott hogy most mindenki megveszi majd az új kieget vagy mi ?


Emlékszem a Legion kiegészítőnek is nagyobb volt a hypeja mint valójában,aztán mindenki ráunt pár hét alatt. Félreértés ne essék nem vagyok a WoW játék ellen, nekem is tetszett a trailer. De megfontolom hogy megveszem-e az új kieget és fogok-e rá előfizetni vagy nem.



2017. nov. 5. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Többen fogják megvenni a kieget mint ahányan most játszanak. És ez mindig is így volt. Nem is kell hypeolni semmit, alapból nagy a várakozás.

Később meg persze, hogy apad a játékosszám. Ez minden játékkal így van. A wow pedig olyan, hogy ha kihagysz pár hónapot akkor se vesztesz sokat, hamar be lehet hozni a lemaradást.


Én is kihagytam 3-4 hónapot most nyáron, de 1 hónap alatt utolértem a guildem ilvl-be és ap gyűjtésben.


A legion szerintem népszerűbb mint a wod volt. Bár ezt csak becsülni leeht mióta a blizz nem adja ki az előfizetői számokat.

Én biztos, hogy megveszem az új kieget és a classiccal is fogom tolni.

2017. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem rém unalmasnak néz ki, egy újabb grindfest a legendary nyaklánc miatt.

Meg az új "fajok", hát nevetséges, újraskinnelt maximum. A legiont még megvettem, de hamar beleuntam. Unalmas ez az ally vs horda dolog is, jó nyilván ez a játék egyik alapja, de egy egész kieget építeni rá!? Én nem látom, hogy ez miért akkora húzóerő.

2017. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig elég lapos kieg számomra, sőt, nem lepődnék meg ha egyfajta " második WoD " lenne már ami a tartalmat ilelti.
2017. nov. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hype miatt veszik meg, nyilván...mi más miatt tennék?! Az, hogy megéri-e majd, csak utána fog kiderülni...van bárki aki egy játékot nem a hype miatt vesz meg, mert kíváncsi rá?
2017. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aha, jelen.
2017. dec. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!