Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Voltatok már szerelmesek...

Voltatok már szerelmesek számítógépes/konzolos játékba?

Figyelt kérdés

Igen, első hallásra az ember azt gondolná, hogy nagyon kockának kell ahhoz lenni :D

Pedig van ilyen, gondolkozz csak vissza gyerekkorodig, volt-e olyan, aminek meghallottátok a zenéjét és ott csengett a fületekben, és felidéződött az a sok szép emlék róla, vagy hogy nagyon jó érzés volt viszont látni, magyarul imádni egy játékot. Ezt kiválthatja a karakter rokonszenve, vagy a fantasztikus hangulata a legjobb zenékkel, vagy a gyönyörű grafika.


Nálam ez GTA3 volt az egyik ilyen, abban a korszakban nem volt meg a 2. cd, és mindig csak az intrót tudtam végignézni, kijött a könnyem az emlékek miatt xD. (btw: ami hatást el tuda ez még érni: MaxPayne, gtaiv, Mafia)

De sok mindennel van ilyen, írjátok meg melyik játék volt az és mikor? köszi a válaszokat


2010. máj. 30. 22:42
1 2
 1/13 anonim válasza:

Silent hill sorozat: Mai napig elbőgöm magam bármelyik rész befejezésén (5öt kivéve) pedig férfi vagyok


WoW- Mert 80as Druida vagyok xD

2010. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát szerelmes nem hiszem de oda voltam a Tomb Raiderért sokáig, na meg Lara Croft egy istennő:D

Utána vörös hajú vámpírasszony Bloodrayne 2 volt a menő.

Aztán jött a Final Fantasy sorozat és a cuki szereplői, azokat még most is imádom és játszok vele. Meg hát elég sok ilyen "cuki szereplős" rpg van ps2-re, azokért nagyon oda vagyok. Nem is a játék hanem a szereplők érdekelnek leginkább, annyira jól néznek ki és jó a humoruk meg történetük meg minden:D Imádom.

2010. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Aha. értem :) Én így magára a játékra értettem, de ez is egy szempont, most hogy mondod eszembe jutott a Tekken5-ből a Nina :D


Egyébként nálam most ilyesmi folyik. http://www.youtube.com/watch?v=Bie0u_8M6og =) GTA4(L)

2010. máj. 30. 23:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Én eddig még mindig (kiskoromat is beleértve) csak emberekbe voltam szerelmes :-)
2010. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Összes gta (kivéve a 4 mert az el se indul)

Mafia

Total overdose

Morrowind

Call of duty united offensive

Quake 1 quake live

Doom 1 2 3

Battlefield heroes

Postal 2

Urban terror

Duke nukem 3d


Mostan facebook játékok xd

Farmville,icy tower, word challenge

2010. máj. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Max Payne 2

GTA Vice City


22/F

2010. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hmm.. Postal 2 az érdekes, úgy értem beteg és nagyon el lehet vele lenni, de szerelmes kategóriába nem számítottam, hogy sorolják xD


Duke Nukem3d az igen, te jó ég.. régi szép idők, színek és a hangok, hihetetlen.


Vice City-t az egyértelmű, a pálmafák, a napfény és a "Life is a Beach" hangulat annak is sajátos zenéivel magával ragadó.

2010. máj. 30. 23:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Advent Rising :( aki ismeri miért, aki nem az meg próbálja ki és megérti miért van szomorúságom e kijelentés mögött...
2010. máj. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
na a "tudja"-t lehagytam illesszétek be:D
2010. máj. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
beírtam a google-ba és kiderült minden
2010. máj. 31. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!