Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen videójátékot hiányoltok...

Milyen videójátékot hiányoltok a piacról?

Figyelt kérdés

Én a következőket bírnám:

1.Max Payne klón, csak annyi, hogy a 80-as években játszódna.

2.Red Dead Redemption klón, mivel egyébként is kevés a western játék.

3.Egy jó NFS Underground klón.

4.Star Wars Jedi Academy klón vagy valami hasonló kardozós tps.

5.Egy király vámpíros játék, mint a VTMB.

6.Telefonra több nyomozós, kalandjáték.



2017. nov. 12. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy NORMÁLIS coop open world zombie játék érdekes történettel. Dying Light és a Dead Island az egyedüli ilyen játék. Van kisezer craftolós koppintás, de azok mind csak ilyen indie 1 hónap alatt összedobott ea játékok, amelyek 4 év után is maradnak ea-ben és ott meg is halnak.
2017. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Warcraft 4, C&C világba játszodó Tiberiumot is megnéztem volna ha nem kaszálják. Na meg a lehetetlen: egy MMO ami annyira tetszik NEKEM mint a WoW. Hiába a WoW megrontott.
2017. nov. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem hiányolok semmit, így is olyan sok játék jön ki, hogy nincs mindre időm.


#1: State of Decay.

2017. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Egy új Witcher 3 DLC-t.
2017. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Több olyan játékot, amik valaminek az árnyoldalát mutatják be. Már unom, hogy hőst kell játszanom.
2017. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#3 State of Decay-t ismerem, de mint írtam coop játékra gondolok, nem sp-re.
2017. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Egy valamire való Sims szerű életszimulátor az aminek nagyon örülnék, vagy egy olyan játéknak amiben a házépítés/lakberendezés kap hangos szerepet, esetleg teljes egészében erre épülne.


Jó lenne egy a 20-as, 30-as évek amerikájában játszódó open world akciójáték, mint amilyen az első Mafia volt, akár a gengszterek, akár az igazságszolgáltatás oldalán bemutatva (L.A. Noire módra). Esetleg hasonló stílusban jöhetne játék európai helyszínnel is, akár más korszakban, ilyen utoljára talán a The Saboteur volt.


Minőségi TPS lövölde is kevés van, pedidg egy Max Payne 3 vagy Spec Ops: The Line szerű címre szerintem sokan nyitottak lennének. Köztük én is.

2017. nov. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy rendes AAA kategóriás akció RPG-t a Witcheren kívül, illetve hardcore RPG-t is. Minden más AAA kategóriás sorozatot akciójátékká butítottak már vissza.
2017. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Úgy látom, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki kicsit messzebbre is eltekint, de valahogy be van savanyodva ez az egész.

Köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 12. 19:16
 10/16 anonim ***** válasza:

#9: Bocsáss meg, Mester, hogy nem tudunk felérni a hozzád hasonló szellemóriásokig! Hogy is képzeltük, hogy bármit is hozzátehetünk a te mentális kincsesházadhoz!


A te hat pontod egyébként egy halom ötlettelen zagyvaság, semmi forradalmi nincs bennük. Háromban is szerepel a "klón" szó, ami nem feltétlenül az újító ötletekre jellemző.

2017. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!