Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek hogyan és miért...

Szerintetek hogyan és miért van ez így a LoL-ban? Mikor lesz végre egyensúly a nehéz és skilles karatkerek és az unskilled 1 hiter karakterek között akikhez érteni se kell csak fejeled a billentyűt?

Figyelt kérdés

Legutóbb Kleddel szeretem volna az első lv 6-os tokenemet megszerezni, 35 perces meccs lett, 15/3/11 es stattal, 283-as farmmal, 44 warddal és 7 elpusztított warddal végeztem a meccs végére (plusz nyertünk is) mégis csak A- lett a rank...

Bezzeg a velem lévő katarina aki 6/2/7-be végzett 180-as farmmal, az elején 7 percet leafkolva alig wardolva S+ rankot kapott miközben szarrá flamelte a csapatot.



#League of Legends #unskill #zseton egyensúly
2017. nov. 14. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jol tudom azt is nezi a rendszer hogy milyen szintrn vagy

Lvl 5kent kevesebe ad S-t mint amugy

Legalabbis en igy vettem eszre

Smurfon olyan statokta kapok S+t amire mainon S-t se kapnek, feltetelezem a lvl 7 miatt

Azon kivul lehet akar az is, hogy mondjuk objektiveknek tobb sebzest okozott a kata,az is sokat er az osztalyzasnal

Sok torony, baron,sarkany sebzes...

2017. nov. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Uhh 44 ward? :)) Annyiból màr kivilàgítasz egy falut,karàcsonykor xd
2017. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!