Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mekkora kapacitású xbox360...

Mekkora kapacitású xbox360 kell a GTA5-nek?

Figyelt kérdés

Most szeretnék venni xbox-ot amin legfőkép gta-zni szeretnék de nem tudom hogy mekkora Hdd-vel vegyek. Azt se szeretnem hogy ha ratelepitem a GTA-t ne legyen rajta hely.

Ebbe szeretnem segitsegeteket kerni, a valaszokat koszonom.



2017. nov. 15. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért veszel 2017 végén egy ilyen régi konzolt, ráadásul pont a GTA 5 miatt? Szerintem így nagyon nem éri meg.
2017. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha van kérdésed, ne privátba.


2017 végén egy multiplatform játékoz már nem egy 5 éve leváltott konzolgenerációban gondolkodj. Úgysem fogod tudni megállni, hogy kipróbálj rajta újabb játékokat is. Az Xbox One S is olcsó, és fekete pénteken még lehet, hogy ki is lehet majd fogni valahol egy jó kis akcióval. Vagy akár PS4 Slimet, bár az kicsit drágább.


De ezek az újabb konzolok is vannak már használt piacon is. Plusz az Xbox One X megjelenésével lehet, hogy a One és One S használtpiaci ára is csökkenni fog, mert sokan cserélnek majd az újra.

2017. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom már az xbox360-at.Borzasztóan régi, gta5 miatt nem éri meg venni.És igen, jön a fekete péntek, lefog menni az ára,sokkal jobban megéri akár a sima one is.
2017. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszaitokat, megfogadom őket.
2017. nov. 17. 06:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz amit írtak előttem.


De Egybk ha jól emlékszem 8 giga volt ps3 ra :DD

Szóval ennyi lehet 360 on is.

2017. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
8 giga hogy telepítse a lemezről, +8 giga ha le akarod menteni és akkor nem pörög az xbox360 ban de nem birsz lemez nélkül játszani
2017. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A második lemezt nem ajánlja a fejlesztő telepíteni. Teljesítmény problémákat okozhat.
2018. jan. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!