Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Minecraft crossplay elérhető...

A Minecraft crossplay elérhető lesz xbox360-ra?

Figyelt kérdés

2017. szept. 17. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

A hivatalos oldal szerint nem [link]


A (jobb teljesítményű) mobilos, win10, xbox one, switch verziók fognak a közös "bedrock" játékmotor alatt futni és ezek lesznek egyesítve. Ezentúl ezeket a verziókat platformtól függetlenül Minecraftnak fogják hívni a szokásos pl Minecraft Xbox 360 Edition helyett. A többi (edition) változat fejlesztése innentől kezdve valószínűleg kevesebb funkcióval fog bírni mint a fő egyesített verziók.


Az, hogy a régi konzol nem fogja már elbírni ezt a frissítést, elég valószínű volt már jó ideje. Az is kész csoda, hogy még mindig frissítik őket ugyanis azok már nagyon nehezen birkóznak meg a szoftverrel. Várható, hogy hamarosan (nem tudni mikor) már nem érkezik több frissítés majd az elavult gépekre.

2017. szept. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és hogy ha meglesz a cross play, akkor az x360-osok már nem tudnak játszani az xbox one-osokkal? Ezt úgy értem, hogy most tudnak. De ha egy xbox one világba belép egy pc-s, és egy 360-as is, akkor a 360-as hogyan reagál a pc-sre? Látja?
2017. szept. 19. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért most tudnak? Én csak hébe hóba játszottam Minecrafttal, de úgy tudom most sem lehet az Xbox One Editionnal és az Xbox 360 editionnal közösen játszani. Amikor frissítés jön a játékokhoz két külön lista van a két verzióhoz.


Mindenesetre a lényeg az, hogy csak a fent említett konzolok (XBO, Switch), bizonyos mobil verziók és PC lesz közös helyen, oda nyilvánvalóan nem léphet be más verzió. Amit meg kell érteni, hogy abban hatalmas közös világok lesznek amit már a régi gépek már biztos nem bírnak el.

2017. szept. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!