Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Igaz hogy az AC Origins jobb...

Igaz hogy az AC Origins jobb lett mint az előző 1-2 rész?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam meg láttam hogy ez a rész most jobban sikerült valamivel és talán nem is ártott annyira a szünet sorozatnak. Tényleg így van?

2017. nov. 16. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen más irányt vett fel a sorozat. Úgy jellemezném, hogy félig AC, félig RPG. Azt mindenki eldönti magának, hogy jobb lett-e, vagy sem, mindenesetre szerintem hatalmas a fejlődés, és nagyon jót tett a szériának a vérfrissítés.
2017. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Imádtam a Syndicate-et, de ez most tényleg kegyetlen jó lett. Az egyetlen "hibája" a rengeteg tartalom: a legtöbb ember előbb fárad bele, mint hogy minden küldetést végigtoljon és mindent begyűjtsön.
2017. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
88%
50 játékórám van a játékban. A fő küldetést kivittem. De sokkal rövidebb idő alatt ez megvan. Mivel csináltam más küldiket vadászgattam, felfedeztem, tanultam. Sok dologra fény derül. Pl miért nincs meg az assassinoknak a gyűrűs ujjuk és azt is hogy honnan jött a játék logoja is. De mint látom z régi bejegyzés biztos tapasztaltad már. 1. Assassin creed játék amivel játszottam. Szerintem zseniális! Ajánlani tudom csak
2018. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!