Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps! és xbox one-ra milyen...

Ps! és xbox one-ra milyen online elérhető dolgok vannak? (pl: ps plus, game pass) részlet lent

Figyelt kérdés

most lennék vásárlás előtt és nem tudom, hogy országunkban e két konzolra milyen online játék letöltő lehetőségek, szolgáltatások vannak. Melyiket éri meg jobban? Hol milyen tipusú játékok találhatóak? stb..

köszi!


2017. nov. 17. 08:03
 1/2 Csanádi Mihály ***** válasza:
Ps4-en több az exklúzív játék viszont azon csak ps+ előfizetés van. Xbox one-on van xbox live gold, ea access, és game pass, illetve a multiplayer szerver is stabilabb. Szóval ha az online szolgáltatások és a különböző előfizetések kellenek akkor xbox one, de mivel nem az online szolgáltatások a konzolok erősségei ezért szerintem inkább az exklúzív címeket hozd előtérbe. Viszont így se tudom azt mondani hogy ps4 mivel én is azért vagyok xbox tulaj mert a ps4-es exklúzívok nem tetszettek annyira mint az xboxosok. Azt írd le hogy milyen típusú játékok érdekelnek akkor többet tudok segíteni.
2017. nov. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régen x360-om volt. Most vagy 4 év szünet után ujra belevágok. Ps4 pro már érkezik. Boxok online része tényleg jobb, de most a gamek miatt valasztottam a ps-t. Pedig régen nagyon x-es voltam. De a one x dura árazott.
2017. nov. 21. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!