Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW-ot annak érdemes elkezdeni...

WoW-ot annak érdemes elkezdeni játszani, akinek van ideje és energiája napi több órát a játékra fordítani?

Figyelt kérdés

Én nem akarok vele sokat játszani.Mostanában leginkább Stickman warfare-val játszok.Az olyan,hogy ha épp kedvem van,felmegyek és tolom kb fél órát.De a WoW az ilyen tipikus kocka játék,ahol a fél életed ott kell töltened,ha akarsz valamit,nem?Én még az LK-val játszottam a Taurin,de az borzalmas volt.Rengeteg időt elvett,egy raid tartott 1 óráig.Meg akkor úgy rendezzem az életemet,hogy x időpontokban a gép elött legyek.Én ezt nem csinálom.Még a Metin2 is sokkal jobb vot,azzal is lehetett csak a szórakozás kedvéért játszani,nem is kellett másokhoz alkalmazkodni.

De ez még a Lich King idején volt,azt mondják,hogy a Cataclysm óta sokat könnyült a játék,úgy tudom,a WOD-ban már max szintről is kezdheted,ha akarod,nem kell végigszenvedni amíg felhúzok egy karit.

Most valahogy kedvet kaptam hozzá megint.Az újabb Wow-okban már lehet eredményt elérni minimális időráfordítással?



2017. nov. 18. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A Legion eleje közepe felé játszottam, de munka mellett tényleg nem lehet normálisan, kb lemaradsz mindenről.
2017. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a kötött időbeosztás, akkor mehetsz Mythic+-oszni, de egyébként 1 órás raid az lófüty, nehéz bármit elérni annyi idő alatt.
2017. nov. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Legion kifejezetten nem úgy tűnt, hogy sok idő kellene hozzá.... 1 Hónap alatt kihoztam egy 960-as karaktert, Mythic+ instákkal, de legfőképpen PVP-zek. Napi 1-2 órát játszottam csak, de voltak 1-2 nap kihagyások is.. Szóval szerintem nem kell annyit "farmolni" mint Catában/Pandában a CAP-ek kiszedése illetve BIS itemek utáni hajkurászás.
2018. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!