Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Animékkel/Japánnal kapcsolatos...

AnimeFanGirl77 kérdése:

Animékkel/Japánnal kapcsolatos játékok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

13 éves lány vagyok, aki nem nagyon bírja a vért, szóval lehetőleg "vérmentes" játékokat tudnátok ajánlani nekem? :D



2017. nov. 25. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ime pár jrpg. :) Egyikben sem folyik a vér(szó szerint értem hogy nincs vér) de kisebb-nagyobb harcok vannak bennük. Végül is milyen jrpg-k lennének ha nem lenne bennük harc. :) Legalábbis merem feltételezni hogy a "vérmentes" részt szó szerint értetted és nem úgy hogy semmi harc sincs benne. :)


God Eater 1-2


Fairy Fencer F és Fairy Fencer F Advent Dark Force (utóbbi a fejlettebb verzió de nagyobb is a gépigénye)


Megadimension Neptunia Vii és a többi Neptunia széria darab.


Mugen Soul Z


Senran Kagura széria


Nights of Azure 1-2


Monster Monpiece


Bayonetta


Hirtelen csak ennyi jutott eszembe. :)

2017. nov. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :D

A vérmentes jelzőt úgy értettem, hogy lehet benne vér, de azért ne annyi mint pl a Yandere Simulatorban.

2017. nov. 25. 15:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szívesen. És ne félj. Ezek ahhoz képest 0% vért tartalmaznak. :) a felsoroltak közül a legtöbbet már legalább 1x kijátszottam így ezt tudom garantálni. :)
2017. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm szépen ^^

2017. nov. 25. 16:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Final Fantasy sorozat.

Nincs benne vér , annál japánabb játékok mr kb nincs is.

2017. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ^^
2017. nov. 26. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!