Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen darts nyilakat ajánlotok?

Milyen darts nyilakat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nemrégen kezdtem el dartsozni, verseny sisal darts táblám van, viszont amit ahhoz kaptam nyilakat, azokat már nem találom jónak. Mindenképp egy steel nyilat szeretnék, 24-25 grammosat, tungsten 80%-osat. Viszont ebből melyiket ajánlanátok? Nem szeretnék túl drágát, 10 ezer felett, inkább valami 6-8 ezer körül jó minőségűt. Ha valakinek van tapasztalata ilyesmi nyilakkal kapcsolatosa, annak a véleményére nagyon kíváncsi volnék! :) köszönöm előre is!

2017. nov. 25. 15:33
 1/4 anonim válasza:
Szia! Sikerült már nyilat venni?
2017. dec. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
helló .. igen, már sikerült :)
2018. jan. 1. 21:19
 3/4 A kérdező kommentje:
használtan vettem egy Unicorn Phase 2 DNA van Barneveld 25g-os nyilat, 90% tungsten, 7 ezer forintért :) nagyon jól jártam vele, hiszen ezek újonnan kerülnek 15 ezer forintba és nekem azóta is nagyon tetszenek :) lassan már 1 hónapja vannak meg
2018. jan. 1. 21:21
 4/4 anonim válasza:
Jó vétel volt, főleg ha kézre is állnak (előző kérdező voltam) :)
2018. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!