Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Darts tábla mögé milyen...

Darts tábla mögé milyen falvédőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Vettem egy darts táblát és fém nyilakat. Szeretnék falvédőt készíteni. Milyen megoldást ajánlotok, amit nem szed szét a nyíl? A hungarocell az szerintem biztos nem jó fém nyilaknak, azon simán átmegy. Parafa táblára gondoltam és arra XPS szigetelő lemez. Szerintetek?

2017. febr. 4. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
A parafát is áttudja vinni ha valaki erőből vágja oda. Én mondjuk olyan helyre raktam ahol lambéria van, arra rá tettem egy 2 méter magas 90 centi széles OSB lapot, még így is megesik hogy rámegy a nyíl a lambériára, de mégsem annyira látszó helyen van, meg ha megunjuk a dartsozást akkor csak picit átcsiszolom esetleg újra festem aztán ennyi.
2017. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

Esetleg javasolnám a habosított EPDM lapokat.

Méter széles tekercsből lehet vágatni.

Nem nagy költség ilyen mennyiségben.

Megnézem azt, aki átdobja a steel nyíllal.

Bele sem áll.

2017. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!