Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan katonas jatekot...

Tudtok olyan katonas jatekot mondani, ami gepigeny szempontjabol megfelel a gta san andreas-nak?

Figyelt kérdés
Pont annyit bir a gepem. :D
2017. nov. 26. 15:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja, vegyél meg egy játékot 5-6 ezerért meg 10 ezerért amit kb kijatszol 2 hét alatt, de amugy csak 2 kattintas és megvan ingyen, sosem értettem az ilyen embereket én sose veszek jatékot csak olyat amit lehet online is játszani, mert azzal eljatszok onlineba akár 500 órát is, egy sima single jatekot meg 30 ora alatt kijatszom 10 ezer forintért, amugymeg 2 kattintas es megvan ingyen, főleg ha pl nem tetszik a játék... ne foglalkozz az ilyenekkel mind, ha nekik annyi penzuk van vegyék meg nyugodtan szenvedjenek ők
2017. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

#11: "szenvedjünk"? Testvér, nekem 700 ezer forint a fizetésem, havi 2-3 játékot meg sem érzek. Melyikünk szenved jobban? Te a zsebpénzedből/minimálbéredből, vagy én a fenti összegből?

Nem nagyzolásképpen írom a fentieket, de nehogy már az legyen a hülye, aki jól keres, és megengedheti magának az eredetit! Ha mi nem vennénk meg, akkor nektek sem lenne mit lekalózkodnotok. Ha mi nem vennénk új autót, nektek nem lenne jó minőségű használt kocsitok. Mégis valahogy mindig mi vagyunk hülyének beállítva, nem pedig azok, akik minimálbérért robotolnak, és lenézik azt, aki többre vitte náluk.

2017. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

"Testvér, nekem 700 ezer forint a fizetésem, havi 2-3 játékot meg sem érzek."


Meno vagy.

2017. nov. 27. 12:31
 14/22 A kérdező kommentje:
De szanalmas. :D
2017. nov. 27. 12:34
 15/22 anonim ***** válasza:
#14: A helyesírásod, az a szánalmas.
2017. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nincs ekezet a billentyuzeten, gazdag gyerek. :D
2017. nov. 27. 14:05
 17/22 anonim ***** válasza:
12-es nagyon örülök hogy ilyen jol keresel es meg tudod venni de egy fiatal mondjuk 18 éves mégis mi a f#szbol vegye meg? Főleg ha nem gazdag családból jön hogy az anyja meg az apja a segge alá tolja a dolgokat... Egyebként ha azt hiszed ha elég az hogy megveszed és felb#szod a netre akkor tevedsz, ezeket a játékokat fel kell törni először hogy lehessen crackelni és ha csak nem.programozásból keresed a 700 ezret akkor ez neked nem nagyon fog sikerülni... Tipikusan el vagy szalva magadtol mert kicsit.többet keresel mint az átlag, te már nem is jatszol crackelt jatékkal mert az fúú de mekkora csóróság hát ne hogy mar, te nem alacsonyodsz le ilyen szintre. Megnéznem ha havi 150-ért melóznál hogy jarna a szad
2017. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nyilvan o is jatszott mar lopott jatekkal es vett hasznalt cuccot. :)
2017. nov. 27. 14:47
 19/22 A kérdező kommentje:
Csak most nagyra van magaval, mert o 700-at keres.
2017. nov. 27. 14:51
 20/22 anonim ***** válasza:

#17: Erdélyi zsákfaluból származom, a szüleim rokkantnyugdíjasok voltak, gondolhatod, mennyire felvetett minket a pénz. De 17 éves koromban már piacozni jártam a magam által termelt zöldséggel, kimaradtam a középiskolából, hogy eltartsam a családot, fóliasátrakat, földet vásároltam, disznókat, nyulakat tartottam, gyerekfejjel 10-12 órákat dolgoztam. Mikor a szüleim meghaltak, átköltöztem Budapestre, kiváltottam a vállalkozóit, boltot nyitottam, mellette végre leérettségiztem. A vállalkozásom tönkrement, elmentem egy autókereskedésbe dolgozni, mellette egyetemre jártam. Utána biztosítási ügyintéző lettem, mellette két pénzügyi tanfolyamot végeztem egyszerre. Meghalt a barátnőm és a kislányom, elveszítettem a lakásom, munkásszálláson vegetáltam egy éven át. Voltam Tesco árufeltöltő, újságkihordó, motoros futár, amíg újra a magam kezébe nem vettem az életem, mert nem akartam életem végéig havi 150-ért melózni. Dolgoztam bankban, minisztériumban, pénzügyi alapkezelőben, mellette megtanultam három idegen nyelvet. Úgyhogy nekem ne oszd az észt, nekem soha senki nem rakott semmit a seggem alá, inkább mindenki csak keresztbe tett nekem. És aztán jön egy tizenéves gyerek, és kioktat arról, hogy működik az élet, és hogy én el vagyok szállva magamtól. Engem ne!


Sok szegény emberrel beszéltem már, próbáltam rajtuk segíteni, ajánlottam nekik munkát, de a legtöbbjük még arra sem volt képes, hogy beadjon egy önéletrajzot, elvégezzen egy ingyenes tanfolyamot, vagy 20 km-t ingázzon kétszer akkora fizetésért. Az ilyen ember sosem fogja semmire vinni az életben, csak irigykedik/gyűlölködik arra, aki megpróbálta, és sikerült neki.

2017. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!