Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok olyan katonas jatekot...

Tudtok olyan katonas jatekot mondani, ami gepigeny szempontjabol megfelel a gta san andreas-nak?

Figyelt kérdés
Pont annyit bir a gepem. :D
2017. nov. 26. 15:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20# Sajnálom hogyha annyira a becsületedbe gázoltam, nem ez volt a célom, és sajnálom amik történtek veled, de viszont sok embert ismerek akik hasonló dolgokon mentek át mint te és mégis elvannak szállva maguktol, mert sikerült meg gazdagoniuk, hidd el az én apám is átment sok mindenen a börtönt járta fiatalon segédmunkás volt már 14 évesen, mostanra jók az anyagi körülményei, érdekes őt mégsem zavarja hogy páran letöltögetnek egy két játékot. Egyébként sajnálom ami a barátnőddel és a lányoddal történt, remélem ez a rész nem igaz, nem is akarok ezen tovább vitatkozni.
2017. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Szomoru tortenet es sajnalom, de nem valtoztat azon, amit irtam. Ki vagyok en, hogy elvarjam az emberektol, hogy inkabb vegyek tobb ezrekert a jatekomat, mikor hozza juthatnak minden kovetkezmeny nelkul par kattintassal ingyen? Nem ebben kell a hibat keresni.
2017. nov. 27. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!