Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek jóideje egy régi...

Agrael kérdése:

Keresek jóideje egy régi űrhajós játékot. Mi lehet a neve? (én taun 2nek mondtam mindig anno de máshogy van a címe)

Figyelt kérdés
Arra emlékszem,hogy volt benne két személyes mód is ,minden hajónak külön neve volt pl mr green,jet faerie,bronx és lehetett képességeket venni játék közbe a hajóra .

#űrhajós #egyedi hajók mint pl mr green egy nagy tüske
2017. nov. 27. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen platformon játszottad és kb. mikori a játék?
2018. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom mikori de ugyanabban az időben játszottam a régi fajta Liero játékkal is. pc-n játszottam ami szerintem windows xp lebetett a 7be nem volnék annyira biztos.
2018. júl. 10. 11:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Milyen nézetű volt? Pl. 2D-s balról jobbra haladva lövöldözős, vagy 3D-s.

Hasonló grafikájú játékot tudsz mondani?

2018. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2 félre osztott képernyős volt függőlegesen elválasztva, és lövöldözős volt úgy kaptunk pontot amit be válthattunk fejlesztésért.
2018. júl. 10. 18:24
 5/6 A kérdező kommentje:
Át lehetett menni egymáshoz, a két képen egyik felen az én hajóm a másikon meg a másik játékosé, hasonló játékon nem nagyon találok mert azok már nagyon régiek ehhezképest.
2018. júl. 10. 18:40
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!