Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Így hozzá tudnám adni a Steam...

Így hozzá tudnám adni a Steam könyvtáramhoz ingyen az ESO-t?

Figyelt kérdés
Most ugye ingyenes hétvége van steamen. Ha megveszed steamen, akkor hozzá lehet csatolni az accountod, amit az oldalukról vettél meg. Ki lehetne ezt játszani most az ingyenes hétvégével? Letöltöm steamen most az ingyenes hétvége alatt, majd hozzácsatolom a már meglévő accountomat és a hétévge leteltével megmaradna így steamen is? Kétlem, hogy működne, de nem szeretném kétszer megvenni. Esetleg valakinek sikerült?

2017. nov. 30. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom, te is tudod a választ. Szerinted mennyi idő után zárnának be a kiadók, ha ilyen egyszerűen ki lehetne őket játszani?
2017. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem amit mondasz. A játékot már megvettem, csak éppen nem steamen. Ha egy origines játékot megveszel steamen, akkor az esetek nagy részében azt tudod originen IS aktiválni. Ezért gondoltam, hogy talán itt is működhetne.
2017. nov. 30. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Origines játék nincs steamen. Ubisoftos játék van, viszont ahhoz mindkét kliens kell, nem használhatod csak az uplay-el. Egyébként meg nem mindegy hogy hol van meg a játék?
2017. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alice madness returns, spore, mirrors edge, dead space, dragon age....
2017. dec. 1. 08:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Van lehetőség ám nem steames játék hozzáadásához a steam könyvtáron belül. Kliensen belül felül Játékok fül és ott virít az alsó opció, Nem steames játék hozzáadása a Könyvtárhoz. Ennyi az egész.


Ha a steames achievmentek kellenek, akkor meg kell venned megint.

2017. dec. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom. Eddig is így volt hozzáadva. De sokkal egyszerűbb, ha minden egy helyen van, automatikus frissítések és egyebek. Majd lehet ha egyszer lemenne az ára 5 euróra, akkor megveszem steamen is, addig meg marad mint nem steames játék.
2017. dec. 2. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!