Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL-ban Thresh-t érdemes...

LoL-ban Thresh-t érdemes kimainelni?

Figyelt kérdés
Viszonylag jó vagyok vele de nem szoktam vele sokat játszani. Szerintetek érdemes vele egy kicsit többet foglalkozni? Vagy inkább keressek mást?

2017. dec. 4. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyikkel érdemes foglalkozni, én pl Sona main vagyok, de mivel állandóan szar csapatba dob a játék, supporttal meg nem tudsz carryzni, ezzel is számolnod kell..ott is rohadok bronz 1ben .
2017. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ADC vagyok, Thresh jó supp tud lenni, ha tudja használni az idéző.
2017. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Elèg jó ha pro vagy vele de mont irták supportal nem lehet carryzni ha szar az egesz csapat ,en ezert vagyok mid -zed main ,vele fel is carryztem magam plat 2 ig
2017. dec. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja érdemes lehet jól kitanulni, csak azért mellete még legyen 2-3 supp karid amit bármikor elhozhatsz. Thresh szituáció függő, ha tele van mobilis hősökkel az enemy akkor benyaltad, vagy elég morgana is. Egy ap-s suppot mindenkép tanácsolok: lulu, janna,morgana, sona.
2017. dec. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Thresh main vagyok. Megéri, viszont, ha rankedre szeretnél supp-ként menni, akkor legyen duo partnered. Meg azzal is számítanod kell, hogy a sok f_sz nem fog rákattintani a lámpára -_- (A tank Thresh a legjobb)
2017. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sose egyetlen egy champet mainelj ki, mindig legyen más is, akivel még ugyanolyan szinten tudsz játszani. Threshnél ahogy előttem írták, ha elég mobilis ellenfeleket fogsz ki akkor már tényleg LCS szinten kell mozognod és a kiszámítáni hova célozz a hookkal, mert különben nem sok hasznod lesz vele. Ezért kell mindig több hőssel is járatosabb lenned, hogyha az egyik nem lenne jó akkor ott a másik.
2017. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nagyon érdekes karakter,Mastery 7 level vagyok már!

Nagyon szeretek játszani vele.

Érdemes!

nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!