Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire jó a Steam játékidő...

Mire jó a Steam játékidő farmolása?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerősöm van, akik belépnek egy játékba, majd elmennek otthonról és így szépen az órák száma az adott játékban megy fel. Mi értelme van ennek? Dota 2 ben és CS:GO ban figyeltem ezt meg többnyire. Van jelentősége vagy csak amolyan e-pénisz növelő, hogy "nézd milyen profi vagyok a 20,000 órámmal", mert így ez szerintem eléggé szánalmas...

2017. dec. 4. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Én sem értem. Inkább szégyenérzettel tölt el engem, hogy mennyi rengeteg órát elcsesztem ilyenekre, és ráadásul még n00b is vagyok benne. Ettől függetlenül gamelgetek tovább, csak frusztrál hogy gyűlik az óraszám. El se tudom képzelni, hogy valakit ez felvillanyozna
2017. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt kihívásnakveszem, hogy úgy vigyem végig a játékot, hogy minél kevesebb időt töltök vele.
2017. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

E-pénisz, tárgy farmolás, vagy esetleg Zsilver vagy hasonló dolgot gyűjtőget. Valószinű az első.

Nekem is van pár 2000 órás játékom, ebből kettőbe biztosan noob vagy ha nincs kb 600 órád, mert annyi trial&error meg tartalom van bennük.

Illetve nagy óraszámnál nem fognak hackernek nézni, ha mégis akkor megmondod, hogy nézzék meg az óraszámod.

Persze nem támogatom az idlézőket, ha már kiszedte a kártyákat, de remélhetőleg a saját villanyszámlálát terheli.

2017. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mellékesen megjegyezném, hogy a Steam-en rengeteg olyan van, mikor a játékidő alapján kaphatsz kedvezményeket, plusz dolgokat.


Amit leírtál, hogy csak otthagyják bekapcsolva, azt én sem szeretem. Azonban én is csináltam már, hogy csak azért egy csomót bóklásztam a menüben, meg a beállításokban, hogy teljen az idő. Példának a sajátomat tudom felhozni.


Freestyle 2 Street Basketball

Most nyáron volt olyan, hogy aki június 23-ig elérte az 5000 óra játékidőt, az a nyár hátralévő részében minden hétfőn kaphat ingyen egy premium skill-t, ami meg is marad. Ez 10 darabot jelentett. Van kb 65 pr.skill. Június 1 volt amikor ezt kiírták, nekem akkor 4833 órám volt. Persze, hogy megtoltam a játékidőmet amennyire lehetett!

2017. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!