Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik nicknamet válasszam...

Melyik nicknamet válasszam steam-en?

Figyelt kérdés

Szeretném hogy benne legyen a nevem valamilyen formában(Jani), úgyhogy ezeket hoztam össze:


Quyjohn, Ninjohnn, Ninjany


Nekem mindegyik tetszik, szóval kiváncsi vagyok, hogy mások szeint melyik a legjobb.



2017. dec. 9. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából rajtad kívül (szinte) senkit sem fog érdekelni a nick neved, így mindegy.

Legyen az amelyik neked a legjobban tetszik, ha mind egyformán bejön akkor véletlenszerűen válassz egyet.


Amúgy Steam-en bármikor átírhatod a neved. :)

2017. dec. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A steamen bármikor lehet nevet változtatni (a bejelentkezési név nem azonos a steam névvel).

A neved meg 99%-ban csak téged érdekel (amíg nem sértő), más nem fog ránézni és azt gondolni" azta, de jó neve van". Ebből kifolyólag azt válaszd, ami neked tetszik.

2017. dec. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a Ninjohnn tetszik a legjobban. Nagy pluszpont, ha gyorsan kiejthető, így pl. CSGO-ban tudnak neked gyorsan mondani valamit, mondjuk, hogy hol az ellenfél. A többire nem áll rá az ember nyelve, más nemzetek lehet, hogy nem fogják tudni kimondani, vagy eltévesztik.
2017. dec. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!