Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Open Rails programban az...

Az Open Rails programban az Alföld 7.1 folyamatosan visszadob a menübe. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Az Alföld 7, és a 7.1 is azt csinálja, hogy ha elindítok egy pályabejárást, akkor hibaüzenet nélkül visszadob a menübe a töltés végén. Érdekes módon ha ugyanazon a pályán küldetést megyek, akkor az minden gond nélkül működik.

Próbáltam már több féle vonatot, és kiinduló pontot is, de mindig ugyanaz történik.



2017. dec. 10. 13:55
 1/5 anonim válasza:
De már úgy kezdi, hogy be se jön?
2018. júl. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem. Elindítom a vonatot, kigurulok a peronoktól, elér egy adott pontig, ( ami elég közel van az állomáshoz ) és kidob. Azt írja hogy throw argument out of range exception. Az indexről is írt valamit. És ezt nem csak az Alföld pályáknál játtsza el.
2018. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolok, nekem az alábbi volt a gond:


Az Alföld pálya egyszerűen túl nagy már ahhoz, hogy a számítógépem rendesen kezelje. A megoldást az nyújtotta, hogy minden létező háttérdolgot kikapcsoltam a gépemen, és az megoldotta.

2018. júl. 22. 12:51
 4/5 anonim válasza:
Háttérdolog?
2018. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden a háttérben futó olyan szoftver, amire nincsen szükség, illetve az internetkapcsolatot is lelőttem.
2018. júl. 24. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!