Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim! Valaki segítene?

Skyrim! Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Nemrég megcsináltam egy küldetést : The horn of jurgen windcaller


Átadtam az öregembernek(Greybeards),aztán jött a Learn the Word of Power from Wulfgar majd a Receive the Greybeards' greeting.

Ezeket mind megcsináltam,viszont elrontottam egy másik küldetést (vagyis nem elrontottam,csak újra akartam kezdeni) és egy régebbi mentésre mentem vissza.Újra megakartam csinálni a fenti küldetést,de nem engedi.Egy piros x van az egyik küldetés mellett,de a többi mind kész van és nem tudom,hogy mit rontottam el :/ Semmi mást nem csináltam.Azt írta,hogy Return the horn to Arngeir,el is mentem hozzá,utána meg jött ez a Learn the Word of Power from Wulfgar,de nem engedi.Mikor beszélni akarok vele,akkor csak ,,meghajol'' és kész O.o Meg sem szólal,csak nekiáll hajolgatni.


Bármi ötlet,hogy mit ronthattam el ?Nem szeretném megint újra kezdeni,mert közben megcsináltam már pár másik küldetést is (Dark Brotherhood,Thieves Guild stb.)



2017. dec. 16. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez már így marad.
2017. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért ellenőrizd, hogy melyik fázisban van a küldetés, hátha rosszul emlékszel. Ha mégis valami bug, akkor ha van angol tudásod, keress rá a neten. Hátha megmenthető még valamilyen script paranccsal. Sok sikert! :)
2017. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden küldinek van egy "setstage" parancsa arra rá keresel konzolba beírod és jó lesz.
2017. dec. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 007Prof ***** válasza:

Ha hajolgat, lehet, hogy éppen a kiáltás rúnáit

leheli a földre, nézd meg, világít-e előtte vala-

mi a földön. Ha nem, ellenőrizd a mágia leltáradban

a kiáltások/shout programpontot, mert lehet, már

megtanultad a kiáltást. Ez esetben nincs mit tenni.

2017. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani :D Találtam egy korábbi mentést és szerencsére nem veszett el olyan sok dolog.Egyébként odaadtam azt az izét Arngeir-nek,de nem akart megmozdulni.Emiatt hajlongott az öreg,mert csak hárman voltak ott,a negyedik(Arngeir)meg kinn állt a kapunál és nem jött be.
2017. dec. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!