Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes úgy elkezdenem WoW-ozn...

Érdemes úgy elkezdenem WoW-ozni, ha heti pár óránál többet nem szándékozok a játékra szánni?

Figyelt kérdés
Lehetek jó játékos?Egy retribution paladint akarok csinálni

2017. dec. 17. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tapasztalat hogy nem. Én ezért is vagyok inaktív már egy jó ideje.
2017. dec. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha eredetin játszol szerintem nem. Én ezért nem is játszok eredetin, kiadni a havidíjat arra hogy casual-ban játszak nekem nem éri meg.


Tört szerveren viszont azt mondom, ha nem akarsz top arénán top 100-ba benne lenni akkor simán. Nem veszíthetsz vele semmit. Tény hogy nem teljesen ugyanaz az élmény, de mégis WoW.

2017. dec. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Heti pár óra játékkal is ellehet lenni.

1-2 mythic+ insta (darabonként legyen 40-50 perc, de ebbe benne van a group keresés is plusz mire mindenki odaér)

Plusz lfr és normál szinten is tudsz raidelni pugokkal.

Ha meg pvp-zni akarsz akkor pedig bőven elég ahhoz, hogy normális geart szedj ki. A heti 10 aréna meccshez pedig nem kell sok idő.

Tőled függ minden, ha szórakoztat a játék akkor mindegy mennyit játszol mert élvezed.

Most egy friss 110es karit 2 hét alatt olyan gearbe lehet rakni csak küldizéssel argus-on mintha az előző tiert végig raidelted volna.


Ne a pénzt nézd, havi 4 ezret egy diákmelós simán megkeresi egy nap alatt. Aki emiatt törtön szenved az meg is érdemli.

2017. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, én tíz évig játszottam és abba kellett hagynom mert az egész Legion expansion arra épül hogy napi szinten 8 órát muszáj eltöltened rajta minimum ha egy szinten akarsz mozogni a többiekkel (artifact power farm, gear, mythic+ runok stb.)
2017. dec. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Instázni nem akarok,csak PvP,battleground,ilyenek.A WG az még népszerű?Az LK-ban mindig WG szokott lenni,ami jó volt
2017. dec. 17. 15:00
 6/11 anonim ***** válasza:
4# Azért mert nem hatékonyan vagy a rendszer ismerete nélkül játszóttál még nem kell pontatlan dolgokat írni. Még mythic raidelni is lehet kevés játékidővel, ha megfelelő társaságba vagy. Ha korlátozott idő ál rendelkezésedre, akkor nem singleplayerbe kell nyomulni ha el akarsz valamit érni pve-be. Persze akinek van ideje játszani erősebb lesz, de nevetséges sokat kell beletolnia, hogy pár százalékkal jobb legyen.
2017. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 én arénázni szoktam és sajnos ahhoz már kell a mythic raid heti +15 ös mythic dungeon stb. mert pvp ben a gear az kegyetlen alacsony itemlevel ahhoz képest hogy mennyit kell letenned érte

hc raidből jobb itemek jönnek mint 2400 as arena ratingnél nem is beszélve hogy akár minden bossból kaphatsz valamit és arénában pedig csak heti egy item.


Az itemlevel differencia bár csak 1-2% többlet statot jelent de van amikor pont ezen múlik a meccs kimenetele főleg ha a mecs dampeningbe torkol akkor számít ez a legtöbbet.

Artifact powerről nem is beszélve a paragon trait szintenként 300 statot jelent ha procol


Hacsak raidelni akarsz stb akkor ez időbe még bele is fér ott még azsem számít nagyon ha az artifact traitekből nem vagy a toppon viszont ha az arénát részesíted előnyben és jól is akarod csinálni az elvesz egész napokat én ezért hagytam abba a játékot és nem is vagyok egyedül ezzel

2017. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7# Nos igen, a Legion PvPt elismerem elszúrták, főleg a paragan traitek beengedésével.
2017. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hol lehet mythic raidelni heti pár órával?


Kb minden ilyen klán heti 4 raiddel nyomul progressben, Az alsó hangon is 16 óra hetente, csak a raid. Van pár ahol csak 3 raid van, de ott olyan is a progress.


Mythic raidhez le kell tolni hetente a hc-t is progress elején/közepén, sőt még a normált is. Ez legyen plusz 1-1 óra. Arról nem is beszélve, hogy kell minimum egy alt kari is hasonló gearben a split hc-hoz.

Ez már minimum 24-25 óra per hét, amit csak a raideken töltesz.


Pár hét után pedig annyira lemaradsz a gearelődésben vagy ap farmban, hogy elveszted a raidspotod, ha nem farmolsz a raideken kívül.


Persze a napi 8 óra is túlzás. Én kb 5 órát játszom raidnapokon (19-től éjfélig) és 3at nem raid napokon, hétvégén meg változó. Ez arra elég, hogy szinten tartsam magam, de mondjuk a hungary first közeli guildekbe nem tudnék bejutni, mert 3 raidnapot tudok csak vállalni hétközben (vasárnap estét is beleértve), azok meg hétvégén (péntek/szombat)nem raidelnek.


Persze én élvezem a wowot és ha nem ezzel akkor mással játszanék ennyit, míg mások fikázzák a wowot, közbe meg 24/7be tolják a csgot vagy a pubg-t.

2017. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hol lehet mythic raidelni heti pár órával?


Kb minden ilyen klán heti 4 raiddel nyomul progressben, Az alsó hangon is 16 óra hetente, csak a raid. Van pár ahol csak 3 raid van, de ott olyan is a progress. "


Nem kötelező részt venni minden raiden hacsak nem egy hardcore céhben vagy

2017. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!