Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért dmgel keveset a feral...

Mért dmgel keveset a feral dudum PvE-ben?

Figyelt kérdés
Több mint másfél éve játszok a wowwal, egy tört verzióval a taurival. Nem olyan rég vittem fel 90-re, és amióta dungeonozok, mindig észreveszem, hogy milyen kevés a dps-em és az összes dmg is. Elvileg a rote jó, a gear több mint 470, de a lock haverom mégis mindig sokkal jobb. Tudom a rangedek általában többet sebeznek, de kisebb az item lvl-je 10-el, és volt amikor több mint 2szer annyit dps-elt mint én. Ez mindenkinél így van? A régebbi patchekbe is ilyen gyenge volt? Előreláthatólag erősödni fog? (jelenleg a MoP 5.1 patchben vagyunk) PvP-ben még nem próbáltam, kivéve amikor a horda és az alli között volt egy kis konfliktus, és csapkodtuk egymást. (de még ott se tűnt erősnek)

2017. dec. 17. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég rossz helyen kérdezel. A taurinak van fóruma, IRCje, facebook csoportja. Vagy csak whispelj rá valakire, aréna ladderől nézz le pár nevet, vagy top guildekből egy lehetőleg ((feral) dps) dudura. Végső esetbe kiírod world chatre.


Egyébként taurin jellemző, hogy van ami Blizzlike az adott contentre aztán van ami az utolsó patchet tükrőzi, a szetbonuszokkal együtt már elég szépen el tud csúszni a teljesítménye egy talentnak. Érdemes a kasztodhoz tartozó bugtrackert heti 1x megnézni.

2017. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okè, megpróbálom ott kèrdezni.
2017. dec. 18. 06:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Tauriról fingom nincs, de sokszor nem az ilevel a lényeg, hanem a statok az ilevel alatt... biztos stat prióban jóra gyúrsz?... amúgy meg megéri az a havi 3000ft az eredetit.
2017. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

itt egy hosszú leírás a feral druidról az 5.1-ben.

Benne van minden amit tudni kell.


[link]

2017. dec. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!