Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Elite Dangerous c. játékkal...

Az Elite Dangerous c. játékkal ti játszanátok?

Figyelt kérdés

Első ránézésre elég furcsa, de szerintem meg lehetne szeretni...


Nektek mi a véleményetek?



2017. dec. 24. 20:35
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Nekem kicsit üres, egyhangú, (persze nagyon sok bolygó stb de a legtöbb űrállomás kb ugyan az csak átskinezve, de ízlések és pofonok, barátaim néha előveszik, nekem a "polcon" porosodik.
2017. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Iszonyú kihalt és steril, a csillagközi utazási idők pedig iszonyatosan hosszúak.
2017. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem űrszimulátorból nem találsz jelenleg jobbat. Ha kijön a Star Citizen (Ami sosem fog), akkor az lenne a legjobb űrszimulátor.

Maga a játékélmény elég jó és ennél realisztikusabb űrszimulátort nem találsz.

Aki szereti a sci-fi-t, az szeretni fogja.

Jelenleg 120 órám van a játékban. A meglátásom nekem is hasonló őszintén szólva, mint az előttem válaszolóknak. Egy idő után egyhangú lesz...

Viszont letud foglalni egy jó darabig. Sok mindent lehet benne csinálni. Csatázni, kereskedni, bányászni, felfedezni, stb. Szóval elég jól kidolgozott ahhoz képest milyen régi.

2021 elején jön az Odyssey DLC, ahol már gyalogosan is kitudsz szállni a bolygókra. Szóval a játék nincs elhanyagolva, szóval szerintem megér egy próbát.

Azt olvastam, hogy grafikus motor frissítés is lesz hamarosan, de még nincs időpontja.

2020. dec. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!