Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek az Xbox jobban rá...

Szerintetek az Xbox jobban rá fog gyúrni az exkluzív címeire?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


PS4 fanboyok kíméljék a topikot.


Szeptemberben Phil Spencer azt nyilatkozta, hogy jobban fognak koncentrálni a first party játékokra, akár stúdiókat nyitnak, vagy felvásárolnak létező játékok jogait, franchisokat. Hogyan látjátok ezt? Szerintem jó dolog elméletben az amit az Microsoft csinált (Play Anywhere, a játékok kiadása több platformra, így nem zárják el a tartalmat az emberek elől), csak a gyakorlatban nem működött/működik.


2017. dec. 25. 20:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, az utóbbi dolog nagyon jól használható és működik, de pl. sokan nem is tudják, hogy pl. az Ori and the Blind Forest, Cuphead is MS cím, és azért játszhatnak vele PC-n, mert ők nem zárják el a játékokat 1 platformra.
2017. dec. 25. 21:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Láthatóan inkább arra mennek rá hogy a multiplatform címek az ő konzoljukon fussanak a legjobban és elmossák a határokat konzol és pc között. Már még a klasszikus címeiket is lehet pc-n tolni, példának ott az új Forza.
2017. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mennyire gondolsz exkluzívra? Mert jelenleg minden kiadás ami megy xbox-on, az megy PC-n is és fordítva ,ha microsoftos a játék.

Szerintem nem rossz dolog a multi platform, mindenképp pozitívum, főleg, hogy így a pc-s is elgondolkozhat egy xbox beszerzésén, hiszen ha megvan pc-n, azt elvileg tudja használni boxon is, viszont haverokkal összeülve akár el is tudod vinni és ott tudsz játszani velük.


Nekem tetszik az alap ötlet, az exkluzív meg elméletben 1 dologra jelenik meg, azért kizárólagos a termék. Hogy rágyúrna erre, nem hiszem (már csak a multi platform miatt), de jó eséllyel lesz több xboxos és pc-s játék (a ps4-hez rengeteg jött ki és ez a teljes verseny szférában is erőteljesen látszik, jobban fogy a ps4).

2017. dec. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érthető ez az Xbox és PC dolog, mivel a Microsoftnak két platformja van. Én is nagyon szeretem hogy minden megjelenik PC-re, de valahogy a játékostömeg nem ért ezzel egyet, és inkább a PS4-et éltetik, mert presztízs érzése van az exkluzív játékoknak. A gyakorlatban azt látom, hogy visszafele sül el, és az emberek PC mellett nem vesznek Xboxot, mert minek? Felesleges nekik, mert PC-re is megjelenik, és átpártolnak a PS-hez.
2017. dec. 25. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen valószínűtlen. Ha a mai napon elkezdenek fejleszteni egy játékot, az leghamarabb 2-3 év múlva fog megjelenni. Ha lenne a Microsoftnak készülő exkluzív játéka, már hallottunk volna róla.
2017. dec. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát arra én sem gondoltam hogy hirtelen előrukkolnak valamivel, a kérdésem vonatkozik a jövőre is. Az egyetlen helyzet amiben a más bejelentetteken kívül jöhet valami érdekes, az az ha már egy készülőfélben lévő játékba szállnak be, és adják ki MS címként.
2017. dec. 26. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!