Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes megvenni a cs:go-t?

Érdemes megvenni a cs:go-t?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 22:17
 1/6 anonim válasza:
Ha szereted az FPS-t, meg a multiplayert, akkor igen. Főleg ha le van árazva. Gameplayt nézz azért, illetve vedd figyelembe, hogy van fenn egy csomó cheater. Szerintem amúgy jó játék, ha haverokkal játszol akkor meg főleg.
2017. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha tetszik akkor igen.
2017. dec. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hát ez milyen kérdés? xDDDDDDDDDDDDD ha tetszik akkor érdemes megvenni ha nem tetszik akkor nem. Ha arra célzol hogy azért érdemes e hogy megvedd vagy hogy le kalózkodd akkor érdemesebb megvenni mert nem egy nagy összeg. Steamen 14€ g2a-n meg 2-3 ezer forint de steamen karácsonykor lehet olcsóbb és így tudsz multizni is.
2017. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sajnálattal jelentem ki, hogy beletoltam 6000 órát ebbe az enyhén szólva fosrakásba! :) Az előző verziók nagyon jók voltak, azokat megéri megvenni, de a Global Offensivet NEM. Már a gépemen sincsen. Kicsit sajnálom azt a globál accot ott hagyni, de nem akarok tovább a CS:GO közösség tagja lenni! :)

2017. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes h csak 6000 ora után jutottál erre a megállapitásra. :D
2017. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb aim gyakorló pályákon ment el, nem online-nal :D Egyébként nem lenne rossz játék. Viszonylagosan szép grafika, jól optimalizálva gyengébb gépekre. Igazából a community teszi az egészet egy kupac tehénlepénnyé :'D Inkább tolom a Sourceot és az 1.6-ot :)
2017. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!