Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a gond?

Zolee0212 kérdése:

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Radeon HD6770-es 1gb-os videókártyámmal nem szaggatott (akkor egy 5:4-es 1280x1024-es monitor volt) a Wolfenstein: The New Order, kaptam egy Sapphire Pulse rx550 4gb OC videókártyát+ egy fullhd monitort, és sokkal jobban szaggat mint az előző vidikarimnál.
2017. dec. 27. 18:40
 1/3 zsolt :D válasza:
Probáltad a driver -eket frissiteni?
2017. dec. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A monitor felbontása miatt szaggat, mivel az rx 550 egy puding videokártya fullHD-re, low játékmenetre jó max fullHD-n.

Ezen túl meg ott van a többi rendszerelem is, milyen proci, mennyi ram, lepucoltad a régi videokártya drivert és felraktad a legfrissebbet netről vagy sem, stb.

2017. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A régi vidikari drivert nem töröltem le, nem is találom már, elvileg a legrissebb vidikari druver van fent mert még a windows updateel se találtam rá deivert. De akkor a gyengébb vidikarimmal miért nem szaggatott?
2017. dec. 28. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!