Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » "Elengedett kéz"; van ilyen...

"Elengedett kéz"; van ilyen tag a játékokhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Talán ez kicsit értelmetlennek hangzik. Arra gondolok, hogy tényleg egy olyan játék amibe kevés a szabály... pl a gmod, rimworld, minecraft. Ilyen nagyon sandbox gamek, de mégse. Pl.: a fallout 3-mat nagyon szerettem, annyi volt vele a hatalmas gondom, hogy a pálya nem volt szabad, kapukon kellett átmenni, a házak 80% zárva volt (nem is volt ház), jóformán egy küldetéses játék, mikor elsőre én azt gondoltam nagyon jó lesz majd felfedezni az a nem kicsi pályát. Kevés helyen lehetett házam. Röviden annyit szeretnék, hogy tudtok e ilyen játékokat, meg, hogy van e ilyen műfajjal foglalkozó tag, vagy nem is tudom, hogy mondjam. Ha most se érthető (amit megértek mert a fogalmazás nem az erősségem :D); Egy olyan survival game, ahol kihasználhatatlanul sok terület, jó formán nagyon kevés elvárás, tudok bárhova letelepedni, lehető legtöbb dolgot megnézni, bemenni stb. A fallout ba ez pont NAGYON király lett volna (szerintem). A starbound nagyon tetszett ilyen téren :D, a rimworld és persze a gmod. A no man sky borzalmas játék, jó lenne, mert végtelen sok mindent kilehetett volna hozni belőle...nekem a starbound formájában volt jelen. A dont starve közeledett de abból hiányoltam dolgokat.A stardew valley szerintem nem ide tartozik, nem mondanám rá a "szabad kezet", de ennyi játék nehezen tudott lekötni, úgy csináltam a farmomat ahogy akartam, a játék nagy része rajtam múlt, és persze a nagyszerű story, de viszont nagyon hiányolnék egy olyat, ami dettó ilyen, egy random generált világgal túlélni :D így farmolni, szelídíteni állatokat, a megtermett termés adna megint magot stb. Persze, ha multy a game az nagyon király, de nem muszáj. Szerintem ennyit tudtam erről mondani, remélem érthető voltam. Erőre köszönöm a válaszokat!

2017. dec. 27. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:
52%
Nagyvonalakban, sandbox játékot keresel.
2017. dec. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!