Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el az eredeti...

Szaki596 kérdése:

Nem indul el az eredeti Steam-es FALLOT 4?

Figyelt kérdés

Elindítom Steam-en és kiírta hogy nem tudta észlelni a videokártyát és beállította Low (alacsony) grafikára. Betölt és ha nyomok egy gombot a főmenühöz való belépéshez kidob és leáll.

A gépem: Windows 10 64-bit

-ASUS GeForce GTX 1050 Ti

-AMD Ryzen 5 1600

-ASUS Prime B350m-a

-8 Giga DDR4 2400 RAM

Minden driver, illesztő program egyéb hozzávaló fent van és frissítve. DirectX 12van rajt. Próbáltam újratelepítést, letiltani a Fallot 4.exe-t, ablak módban elindítani de egyik sem vált be.

Előre köszönöm a válaszokat!



2017. dec. 29. 12:40
 1/5 zsirdagadék_ válasza:
A videókártyád tuti jól működik? Nekem akkor dobott ehhez hasonló hibákat egy másik játék, amikor tönkrement a videókártyám, és alaplapiról próbálta futtatni, az meg nyilván nem bírta.
2017. dec. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A videokártya most karácsonykor lett beújítva, valamint az összes többi alkatrész.
2017. dec. 29. 18:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Szó szerint ezt írja ki indítás előtt és miután mindent feltelepített magának: "Your video hardware was not identified". Viszont hiába nézek más helyeken megoldást egyik sem válik be.
2017. dec. 29. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Wint dobd ujra ha még nem tetted, VGA csere után nem árt, vagy ha az macerás minimum DDU val eltávolitani a régi kártya drivereit, mert bekavarhatnak.
2017. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A számítógép szinte teljes mértékben új! A régi gépemen Windows 8.1 Pro volt és azon működött. A mostani gép pedig Windows 10 pro N. Az alkatrészek 2 darab HDD és 1 Darab SSD-n kívül mind újak. Minden rendszerrel és géppel kapcsolatos program az SSD-n volt és azt formáztam illetve a 2 HDD-n képek,videók és játékokhoz való fájlok amik NEM befolyásolhatják a játékot a telepítés során. A FALLOUT 4 nek 100%-ban nem volt fent semmilyen fájlja.

Windows 8.1 Pro-t nem tudom visszarakni mert ahhoz nagyon új már minden.

2017. dec. 30. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!