Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-ben komolyan...

League of legends-ben komolyan nincs normális ember low elon?

Figyelt kérdés

Ma volt egy magyar csapattársam, aki nem csinált semmit az egész meccsen, de flamelt mindenkit.

Az előbb meg egy gyerek elkezdett trollkodni, úgy hogy jött utánam jg-be lopta el farmomat.Nekem itt elgem is lett oszt kiléptem a mecccsből. Én ezt egyszerűen nem bírom idegileg.

EGész kelet-európában ilyen nyomorékok vannak csak low elon?

És itt nem a játék tudással van a baj, hanem azzal hogy egy bunkó gyökér f..sz az illető,akinek ha nem tetszik valami elkezd trollkodni meg flamelni és az ilyenek nem csak a játékban viselkednek így, az ilyen egy neveletlen kis gennyláda a valóéletben ,aki nem kapta meg azt a pár pofont amit érdemelt volna. Erősen gondolkozom rajta, hogy Rp-ért átviszem a main accom west-re, mert ott level 30 alatt normálisabbak az emberek, mint itt bronze/silverbe.



2017. dec. 29. 22:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hidd el ott se normalisabbak az emberek egyaltalan
2017. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Valamivel normálisabbak azért. Nem sokkal, de nromálisabbak.
2017. dec. 30. 11:59
 3/17 anonim ***** válasza:
48%

plat alatt euw-n is pontosan ez a söpredék van, hiba próbálsz mást bebeszélni magadnak :D


Low eloból csak önző, minden killt elvivő ÉS meccset lehozó junglerrel vagy tankos toppal fogsz kimászni egyedül. Vannak csodatörténetek adc-kről, supportokról, de a többségnél ez nem fog beválni.

2017. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az egyedüli meccs lehozás nem az erősségem. A napokban mentem egy nocturn-t amivel 25.percben a full builden voltam, de akkor is lose volt, mert nem tudtuk befejezni, hiába volt rajtam majdnem 50 kill.
2017. dec. 30. 16:37
 5/17 anonim ***** válasza:

nocturne-nel nem lehet lehozni egy meccset, mert nem tudsz split pusholni, pedig low elon pont ez a lényeg, ha bukóra álltok, jobbra- balra piszkálódni kell.

Renekton, tryndamere, garen és társai hőst kell vinni, ami egyedül nekiesik egy turretnek és leviszi fél hp alá, majd távozik mielőtt az enemy rá mozdulna.

2017. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom ilyen champekkel játszani olyan, mint széllel szembe pisálni már nem azért.
2017. dec. 30. 18:49
 7/17 A kérdező kommentje:
Riven / Irelia a mainem szóval a spiltpush megy.
2017. dec. 30. 18:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagy mides toronyszedõ is van.Én Ziggs-et preferàlom.Rengeteg Silveres meccset megfordítottam vele.Totàl bukott meccseket,akkora hàtrànyból,amilyeneket még youtube-on sem làttam :)Komolyan.
2017. dec. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
31%
Ha te is plat alatt vagy te is noob vagy attol meg hogy nem flamelsz/trollkodsz, ha nem tudsz kijutni onnan odavalo vagy
2018. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem rankedezek. Nem is érdekel ranked.

Aki meg flamel\trollkodik az nem noob, hanem egy gyökér.

2018. jan. 2. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!