Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-ben komolyan...

League of legends-ben komolyan nincs normális ember low elon?

Figyelt kérdés

Ma volt egy magyar csapattársam, aki nem csinált semmit az egész meccsen, de flamelt mindenkit.

Az előbb meg egy gyerek elkezdett trollkodni, úgy hogy jött utánam jg-be lopta el farmomat.Nekem itt elgem is lett oszt kiléptem a mecccsből. Én ezt egyszerűen nem bírom idegileg.

EGész kelet-európában ilyen nyomorékok vannak csak low elon?

És itt nem a játék tudással van a baj, hanem azzal hogy egy bunkó gyökér f..sz az illető,akinek ha nem tetszik valami elkezd trollkodni meg flamelni és az ilyenek nem csak a játékban viselkednek így, az ilyen egy neveletlen kis gennyláda a valóéletben ,aki nem kapta meg azt a pár pofont amit érdemelt volna. Erősen gondolkozom rajta, hogy Rp-ért átviszem a main accom west-re, mert ott level 30 alatt normálisabbak az emberek, mint itt bronze/silverbe.



2017. dec. 29. 22:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Meg ki mondta, hogy én feljebb való vagyok?

Annyira bírom mikor valaki meglátja, hogy low elo és reflexből oda írja, hogy oda való vagy, mikor erről szó sincs.

A normális viselkedés pedig alap dolog kéne legyen. Kikée rakni az össze szemetet a játékból.

2018. jan. 2. 09:50
 12/17 anonim ***** válasza:

A névtelenség mögé burkolva előjön ám az emberek igazi természete, hiszen nincs következmény.

A játékon rengeteget rontott a területenkénti nyelvi opció, hiszen addig legalább minimumot kellett értened és beszélned az angolból, hogy labdába tudj rúgni, már az se elvárás. Ez persze felpumpálta a bevételeket, de így megjelent a 8-14 éves, nulla nyelvismerettel rendelkező gyerekréteg, akiknek a lényegét már korábban leírtam.

Arról a részről mondjuk jókat szoktam röhögni, amikor megpróbálnak valami menő nevet kitalálni, mint az enemy destroyerHUN, meg xxx valami gyökérség a közepén xxx és társai :)


Ha simán normált mész, az rosszabb mint a ranked egyéb iránt, ott van a legtöbb csapatjátékra alkalmatlan ember (mert hát ez egy csapatjáték, szóval érted, ide nem kell a csapatmunka).


A jelenséget egy iránt rontja a kirekesztettség érzése is fiatalabb korban. Voltam unoka húgaim iskolájában egyszer, a fiatalok (mármint nálam sokkal fiatalabbak, azért én se vagyok egy vén f**z :D )szeretnek sztorizgatni a LoL-ról. Aki nem játszik, az már kb ki is van rekesztve, hiszen nem tud hozzászólni a témához, nem beszélgetnek vele stb, ezért elkezdi ő is. Ez egyfajta csorda szellemben megy. Vagy benne vagy, vagy ki vagy rekesztve, nincs igazán átmenet. Sokan vannak, akiknek nem is tetszik a játék (vagy nagyon nem megy), de "muszáj" vele játszani, különben nem állnak vele szóba.

2018. jan. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ha nem rankedezel akkor minek zavar ha szar a team?

a normal azert van hogy ne csinalj semmit kb ha nromalis embereket akarsz akkor ott van az eune diamond 5 tol felefele levo reteg ott mar tudnak jatszani

irelia meg riven sem jobb mint trynda nasus garen meg ilyenek izi noskill champ az osszes az hogy egy champ akkora mobilityvel cc vel es shieldel rendelkezzen az undorito

2018. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A flamelés nem tartozik a normálhoz szerintem.

Azért normálozok, hogy megtanuljak játszani és ne más rankedjét tegyem tönkre a bénaságommal.

Amúgy sokszor nem a csapat szar, hanem az enemy túl erős.

A matchmaking rendszer is egy kalap szar. Pl tegnap nálunk 3 silver meg 2 gold enemyben meg 2 gold 1 plat meg 2 silver.

2018. jan. 4. 06:02
 15/17 anonim válasza:
Ha nem akarsz ilyen játékosokat akkor mar pedig rankedezned kell hogy feljebb juss. Ha feljebb jutottál mar elhiheted normalba se fog Ennyi gyökér lenni. A matchmaking-gel ne legyen semmi bajod ha normált mész 😂 premadek is lehetnek azok vagy mas mindegy nagyobbal siman osszedobhat ez van. Tanulj mé jatszani rendesen es hipp-hopp nem lesz Ennyi rossz játékos. 😊
2018. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"A matchmaking-gel ne legyen semmi bajod ha normált mész 😂"


Ez eddig oké,de amikor màr egy nap a 6. meccseden is az egy mérkõzésre jutó enemy össz mmr-je 350-400al nagyobb mint a team-ed mmr-je az picit idegesítõ.

2018. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Mentem ma haverom accjával párat(platos). Az egy más világ.

A matchmaking rendszer meg tényleg szar. mert azon az accon meg 3 masteres meg 2 platos volt full plaots team ellen.

Nekem senki ne mondja, hogy ez normális.

Egy közös mmr-t kéne nézni minden várólistára, mert hülyeség, hogy valahol kisebb az mmr-d, mert nem játszol az adott várólistán. Csak sajnos ez nem ér el riotosok eszéig.

Na mindegy töröltem a Lol-t a francba. Megtapasztaltam, hogy közöm nincs a high elo-hoz a silverhez meg nincs türelmem, szóval ja delete.

2018. jan. 4. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!