Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Life is Strange: before the...

Life is Strange: before the Storm bónusz játék?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam lesz majd még egy bónusz játék és elvileg Maxel leszünk. Lehet már sejteni mikor jön ki? Mennyire biztos, hogy Maxel leszünk? Ha valaki tud bármi mást szívesen fogadom :D

Köszi a választ :)



2017. dec. 30. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
2018 legelején jön a játék. Ha a többi megjelenést nézzük akkor február-március környéke lesz az. Tuti, hogy Max benne lesz. A bónusz epizód címe Farewell és elvileg utolsó alkalommal láthatjuk benne a jelenlegi szereplőket. Eddig annyit tudni, hogy a Dontnod már dolgozik a Life is strange második évadán, amiben teljesen új történet lesz.
2017. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod és akkor a bónuszba Rachel is benne lesz? Meg ez a második évad nem is róluk fog szólni?? Ó picit félek 😂
2017. dec. 31. 22:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Bár ha Max benne lesz nem hinném, hogy Rachel benne lenne mert nem abba az időben vannak :(
2017. dec. 31. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A bónusz epizód William (Chloe apukája) balesetének a hónapja.

Itt még fiatalok a lányok.

2018. febr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2018. febr. 2. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


4. válaszoló vagyok.

Tegnap jelent meg a bónusz epizód!

2018. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Arról tudok a gameplayt már meg is néztem de köszi azért :D
2018. márc. 7. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!