Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, tippek az...

League of Legends, tippek az első jungel-ezéshez?

Figyelt kérdés

Lee Sin, Master Yi és Warwick áll rendelkezésemre.

Tippeket, tanácsokat szeretnék hogyan kezdjek jg-zni. Melyik hőst ajánljátok?

Hol kezdjek vele? Illetve mi a sorrend?

Mit vegyek? Mire építsek? Mire figyeljek?


Hálás lennék ha valaki tudna ebben segíteni.


2018. jan. 1. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elsőnek játszol lee lehet nehéz lesz. A life steal miatt WW-vel könnyebben boldogulsz majd. Van sok cc-je, gap closerje, így gankelni se nehéz. Jungle itemed legyen, azon kívűl pedig amit a helyzet kíván. Ha nincs tank akkor jól tudsz vele tankolni, de egy kis sebzésre is lehet buildelni. Figyelj arra, hogy pingelj gank előtt, gank közben akkor használd a ccket ha biztos vagy a találatban. MIvel első jgd így tippelem, hogy nem eléggé low elon lehetsz, szóval az ellenfeled se lesz tapasztaltabb. Vegyél pink wardot, 75gold és helyezd el a kék, vagy a piros Buff jungeledbe, így látod ha bátorkodik és el akarja lopni a szörnyeid.

Sok szerencsét.

2018. jan. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Ment a zöld kéz :)

Végül mentem egy jg-t Master Yi-vel. Elkövettem egy hibát. Elfelejtettem smite-ot vinni. De ahhoz képest, hogy döcögősen indult, szerintem első jg-nek nem volt rossz. (9/9/11-be végeztem) Úgy, hogy Yi-vel ez volt a második meccsem.

A farmolás ment, viszont a gank-ekkel voltak bajok. El is úsztak az ösvényeink. De Yasuonak köszönhetően megnyertük a meccset.

2018. jan. 1. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A smite egy olyan dolog, amit nem kis hiba elfelejteni szóval arra figyelj. Gank közben is egy fontos szerepet lát el a smite. Yi ezen a szinten ahol vagy még erős nagyon mert nem tudnak ellene védekezni. Az alapokat meg tudod vele tanulni, azonban gankelelni nehéz vele. Ha van ward és látnak nem tudsz odamenni, ha csak nincs ultid. A stun hiánya gyengíti a gankekbe. Azt tudom tanácsolni, hogy lvl 6-ig csak akkor gankelj, ha az ellenfél pussol és nincs wardja. Sok szerencsét!
2018. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az új rúnarendszert nem ismerem, szóval ha nem elérthető még az összes rúna akkor olyan junglert válassz ami jó jungle camp-ek ellen.

Nunu az akivel legkorábban el lehet kezdeni jungelezni. Jó sustain-je van, gyorsan mozog, cserébe elég nehéz vele hatni a játékra. Olaf a baltadibásokkal is jó kezdésnek neki is jó sustain-je van. WW már olyan akivel lehet szépen jungle campeket tisztítani, gankelni is, kevésbé sérülékeny a saját dzsungelében és későbbi harcoban is használható.

Yi-t baromi nehéz úgy játszani, hogy ne utáljon a játékban 10-ből 9ember, szóval nem ajánlom kezdésnek. Lee-t nagyon sokáig kell tanulni, hogy minmális eredményt elérj vele. Ha van türelmed 50-100 lee-s játékot végigtolni és gyakorolni practice módban, akkor érdemes neki kezdeni, de én inkább ww-ot ajánlom, vagy ha még nincs full runád akkor Nunu-t.

Ezekkel lehet még kevés erőbefektetéssel viszonylag jó eredményt elérni: J4, Jax, Xin. Kicsit nehezebbek, de ezek is izgalmasak: Reksai, noc, heca, elise

2018. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!