Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valamiért a szaggat a GTA...

Valamiért a szaggat a GTA Online (XBOX ONE-on)?

Figyelt kérdés
Valamiért ha többen vannak egy sessionbe akkor nagyon szaggat a GTA Online (A Story-Mode nem, csak az Online). 60 Mbps-os az internetem úgyhogy nem hiszem hogy azzal lenne a gond, ráadásul vezetékről megy. Ha kevesen vagyunk egy sessionbe kb.4-5 player akkor semmi gond, de ha többen kb.7-8 akkor már érezhető a különbség (legalábbis nekem), ha meg 15 fölött vagyunk akkor meg már kezd az az érzésem lenni hogy még a 24FPS sincs meg. Olyan is volt már hogy egy barátommal játszottunk csak 2-en egy job-ban, ahol egy terember elég nagy részletességgel voltak kidolgozva a textúrák és ott is érezető volt az FPS csökkenés. Még azt vettem észre: hogyha nagyon sokan vannak 20-25-30 player egy sessionbe akkor csak a városban laggol. Ez gondolom azért mert ott több a textúra. Kérlek segítsetek mert már nagyon zavaró!

2018. jan. 3. 19:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!