Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem mennek ugy a játékok...

Miért nem mennek ugy a játékok ahogy kéne neki? valamiért szaggat, Valakinek van őtlete hogy mit kellene csináljak teljesen tanácstalan vagyok. Nem tapasztaltam melegedést, Minen driver a legfrisebb.

Figyelt kérdés

Proci:Intel core i7 6700

Alaplap:Msi b150 gamnig m3

ram: 8 gb ddr4

Vga:Asus geforce gtx 1060 6gb

Minden driver frissitve van.

Windows 10.

Ez a szaggatás ahogy tapsaztaltam nem azért van szerintem mert fps-drop van mert 60 fps-el megy és mégis beszaggat egy kicsit pont anniyra hogy felku.......ja az agyam.


2016. okt. 26. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen hdd?
2016. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
HDD:Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez
2016. okt. 26. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Táp? Milyen?
2016. okt. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
FSP Hydro 700W
2016. okt. 27. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Na akk még egy kérdésem van ha az se jön be akk nem tudok segíteni

Multis játék ?azaz kell hozzá a net

2016. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha neten tolom ha nem ugyan az,De az mondjuk fura hogy a shadow warrior 2 full grafikán megy de a saints row 4 már nem a maffia 2 is dying light ez a legdurváb olyan darabos az egész kép mikor játszok hogy az valami hihetetlen.
2016. okt. 28. 14:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Akk még az éehet hogy(ha lekalózkodtad) nem eredeti ha meg eredeti akk kifogytam az ötletekből

De ez is egy wrőteljes talán mert csak néha baj ha nem eredeti a játék

2016. okt. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!