Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Youtube-on lehet csinálni nem...

Youtube-on lehet csinálni nem eredeti játékrol videot?

Figyelt kérdés
Igazábol csak ennyi lett volna a kérdésem viszont ha nem lehet akkor miért ? (Nem eredeti=Torrentes)

2018. jan. 5. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

A képernyőn futó, már elindított játéknál nem lehet megkülönböztetni hogy eredeti vagy tört-e.


Ugyanakkor Youtube-on gameplay-t csinálni 2018-ban már hónapok óta halott ötlet. Csak úgy tudsz érvényesülni ha minél gyorsabb vagy, azaz megveszed a 60 eurós premier játékot és azt tolod, miközben a rendszer gyorsan besorol nem családbarátnak és az életben nem fogja senkinek ajánlani a videódat hogy esetleg véletlenül megtalálják, pénz pedig nem lesz belőle úgy sem.

2018. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a cél? ha nézőket akarsz, akkor halott ötlet, mert mire eljut a torrent oldalra, már rég halálra van nyomatva más oldalakon.

Ha magad szórakoztatására csinálod, akkor nincs vele gond, a legtöbb játéknál futás alatt nem lehet megmondani, hogy tört vagy eredeti (kivéve talán a qantum break-nél, ott kapsz egy kalózos szemkötőt, ahol így elég jól látni ha feltörik :D)

2018. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazábol csak saját kedvemből csinálom a videokat de nem lennék boldogtalan ha egy kicsit ismertebb lennék! És mivel fiatalkoru vagyok nem engedhetem meg magamnak hogy minden héten vegyek egy 60 euros játekot. Amugy jelenleg Rust, PUBG, Rainbow six siege, Planetary Anhiliation (nem biztos hogy jol irtam) És egy AC black flag van meg ! (meg PayDay 2 de abbol szerintem nem csinálnék..) Amiket viszont csinálnék torrentes verzioban az The long dark[survivor game és elég ritka] meg lehet Dying Light:The following na ez az a játék amit biztos a fél YT világ végignézte de lehet megcsinálnám mert jelenleg ugy is tolom a simát... és még sok más ami hirtelen nem jut eszembe de kitolom majd ! Viszont amivel még mindig feltörsz játék csak annyi hogy csak 9 éves követne szerintem az a Minecraft ami nekem tervben van. És hogy miért ? Mert a Minecraft egy nagyon kreativ játék tud lenni és lehet csinálnék egy survivoros sorozatot amiben a cél az hogy épitsek egy nagyon nagy és szép falut egy jo kis texture packal berakva...csak még le kell töltsem a Minecraftot :D !
2018. jan. 9. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!