Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van ennyi csaló a Gta 5...

Gyakori93 kérdése:

Miért van ennyi csaló a Gta 5 Online-ban?

Figyelt kérdés

És mit használnak, hogy reportolás után is órákig napokig nem bannolják őket? Egyszer csaltam én is, az ég világon senkit nem bántottam, erre nem telt el fél óra és bannoltak egy hónapig. Már nagyon unom, hogy mindig megtalálnak ezek az idióták. A mai nap vittem a bunkeres küldetéseket, erre egy barom, bezár egy ketrecbe!


Próbáltam én is csalni a MyStick v1.1 móddal, de valamiért nem működött!



2018. jan. 5. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
"egyszer csaltam én is" - ezért. Ha mindenki csak egyszer csal, mert ki akarja próbálni akkor pont elegen csalnak ahhoz hogy minden lobbiban belefuss 1-2 gyökérbe. A rendszer csak azt a csalást tudja automatikusan bannolni amit már ismer, a többi esetén több időbe telik.
2018. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, te esetleg játszol-e a játék multiplayer-ével, sajnos nagyon idegesítő, hogy ok nélkül, felrobbant, vízsugarat rak alád, a testedbe bele rak egy gitárt, és emiatt nem tudsz mozogni. És kénytelen vagy újra indítani a játékot, mert szerver váltással nem tűnik el a gitár!

A CEO-s kocsilopást, és egyéb küldetéseket meg nem lehet privát vagy only session-ben csinálni! Így rászorulsz arra a dologra, hogy ezekkel a csalókkal kell játszanod!

2018. jan. 5. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Néha játszok vele. A gondolatmeneted érdekes hogy zavarnak a hackerek, de te is ugyanúgy letöltöd és csalsz a játékban ha úgy gondolod hogy neked is jár egy kis tisztességtelen előny. Attól nem lesz kevesebb csaló ha a csalók ellene majd te is csalni akarsz.
2018. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak próbáltam csalni! :D Legalább is másodjára!

Most is épp játszok, két szerver-en játszottam eddig, mindkettőn voltak csalók!

2018. jan. 5. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért nem tud fellépni ellene az automata rendszer, mert mindig változtatnak a kódon.

Csak azt tudja felismerni és azonnal kizárni, aki olyan kódot használ, ami bele van építve.

CS:GO is tele van wh-s kis f*sokkal, hiába banolják le őket, mindig jön egy újabb csalás, ami máshol mászik bele a programba, mást módosít stb.

Átlagban vannak nagyobb tisztítási hullámok, amikor rengeteg népet vágnak ki, addig is gyűjtik a neveket, accokat, akiket reportoltak (és látható is, hirtelen sok pénze lett, koordináták varázs ütés szerűen elmozdulnak stb).

2018. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Ezért nem szoktam online játszani...inkább kiviszem 2x 3x a kampány modot ha kell minden fokozaton,azt félreteszem a játékot és veszek másikat...és viszlát,nem idegeskedek a sok köcsög hacker miatt.
2018. jan. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mert soka vérpistike.


Egyszer én is csaltam, csináltam magamnak egy rakat pénzt, aztán bevásároltam mindenből amiből csak ehetett, megkaptam érte pár órán belül a 7 vagy 10 napot, de megmaradt minden.


Ezzel kb semmi gondom nincs, illetve azzal ha más is csinál magának pénzt, inkább minthogy etesse a kiadót a shark cardokkal.

2018. jan. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Brandon41 ***** válasza:

Nekem többnyire jó tapasztalatom van a csalókkal,egyszer kaptam(meg mindenki más aki akkor fent volt) 125 milliót,abból olyan ~60 milliót elköltöttem,majd egy frissítés kapcsán a social club elvette a maradékot.

2. alkalomból pénzes zsákok estek az égből és így kb 400 ezerrel gazdagabb lettem.

egyszer kétszer volt hogy elvették az összes fegyveremet,de megkértem hogy adják vissza, és vissza kaptam, tehát nekem nem igazán vannak olyan rossz tapasztalataim velük,sőt.

2018. jan. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Brandon41 ***** válasza:
De attól hogy vannak akik csalnak, neked nem feltétlenül kell az ő példájukat követned.
2018. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Brandon egyeltalán nem azért adnak pénzt a szutykos hackerek, mert ők kedvesek,nem, azért, mert ezzel mást jutatnak előnybe ami másoknak nem jó és a pénz rendszer is össze omlik meg még bonyolultabb dolgokért is.
2018. jan. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!