Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » G2A-ról biztonságos vásárolni?

FamiR kérdése:

G2A-ról biztonságos vásárolni?

Figyelt kérdés
Terveztem hogy hamarosan megveszem a Guild Wars 2 kiegészítőket az oldalon, viszont a játékban jártasok mondták, hogy aki ott vásárolta meg azt kibannolták,vagy valószínűleg ki fogják bannolni,mivel illegális onnan vásárolni.Ez alapján biztonságos pl Overwatchot,vagy hasonló kompetitív játékokat vásárolni az oldalról?

2018. jan. 6. 23:02
 1/7 Captain Logic ***** válasza:
55%
Igen.
2018. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen
2018. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ott vettem meg a Guild Wars 2 kiegészítőket pár éve.
2018. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű, csak arra figyelj, hogy olyan eladótól vásárolj akinek 95% fölött van az ártékelése és van pár ezer eladása, azzal nem lesz gond.
2018. jan. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Előfordult már hogy magas százalèkú embertől vásároltam több mint 10000 eladással, ès halott volt a kulcs amit küldött. Kèrte a bizonyítèkokat a kulcs használhatatlanságáról, több mint egy hètig bizonyítottam (2-3) naponta válaszolt, majd miután sarokba szorult, nem írt többet. Rá 1 hónapra shielddel együtt a g2a visszautalta a pènzem, de anèlkül bukta lett volna. Azóta inkább kihagyom, ismerősöm Diablo 3ját pár hónapja bannolták ismeretlen eredetű kulcsra hivatkozva.
2018. jan. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Soha nem vennék online játékot ilyen helyről, mert lehet, hogy először elfogadja a rendszer a kódot, de aztán több száz óra játék után jön egy ban. Barátaim jártak így pont a Guild Wars 2-vel, valamint a CS:GO-val, Garden Warfare 2-vel és a Rainbow Six Siege-el.

A GW2 különösen veszélyes, mert ahogy a Reddit-jén olvastam, egy alkalmazottjuk több ezer kódot generált és adott el a kulcsos oldalakon, így könnyen előfordulhat, hogy egy ilyenbe fut bele az ember. Én nem kockáztatnék, inkább figyelném az akciókat a hivatalos oldalon.

2018. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Többé-kevésbé. Általában nem lesz gond, de alapvetően nem megbízható forrás. Nem először fordult már elő, hogy ezrével hívtak vissza ott eladott kulcsokat a kiadók, mert lopott bankkártyával vásárolták, raktárakból kilopott dobozos játékok kulcsait árulták. Előfordul olyan is, hogy határidővel aktiválható kulcsot árulnak ott még lejárat után is. Előfordul, hogy az eladó figyelmetlen és nem a megfelelő régióba árulja a kulcsot.
2018. jan. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!