Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3ban honnan lehet...

Witcher 3ban honnan lehet tudni bizonyos alapanyagot honnan szerezhetek be?

Figyelt kérdés
Pl. Olaj készitése irja mi kell hozzá, csak azt nem tudom azokat az alapanyagokat hol keresem

#Witchet3
2018. jan. 7. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tegnap játszottam végig a Witcher 1-et, a 3. résszel még nem játszottam, ha ugyan úgy van mint az első részében, akkor a játékon belül talált könyvekből tud tanulni a karaktered, tehát ha van pl: egy gyógynövényes könyv, akkor olvasd el, elvileg hozzáadja a karakter tudáshoz és onnantól a könyvben leírt növények a "napló" részbe kerülnek, onnan vissza tudod olvasni, ha megkeresed az olaj összetevőit, utána keresd meg a napló részben a növényt és hátha leírja hol tudod megtalálni. Remélem ezzel tudtam valamit segíteni.
2018. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!