Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends, mid-et...

League of Legends, mid-et kezdtem el mainelni, vagyis szeretném, a legtöbb champpel ami midre való szeretnék játszani, de nem tudom elkezdeni?

Figyelt kérdés

2 season-ön keresztül ADC main voltam, most kezdtem el a MID-et és kicsit még furcsán érzem ott magam egyedül és a gyorsabb játékmenet miatt. Nem tudom mikor, hogyan kéne lemenni BOT-ra, valamint még ki kell tapasztalni a champeket, de esetleg valami tip mid kezdőnek?

DIV jelenleg S1, legnagyobb G5 volt még s6-ban



2018. jan. 10. 22:48
 1/3 anonim válasza:
0%
Helyetted letorolnem es abba hagynam mert csicska vagy
2018. jan. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm értelmes hozzászólásod, tudok gratulálni szüleidnek a nevelésedhez, nagyon jól csinálták!
2018. jan. 11. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Az összes mides hős helyett inkább válassz ki 1-4 hőst és azokkal szerezz tapasztalatot. Free rotationben próbálgatsd az új hősöket.

Miden maga a lane rövidebb, kisebbek a távolságok, több helyről gankelhetnek. Egyébként meg nem gyorsabb a tempó miden, csak ah nem ismered az matchupot és teljesen rosszul állsz neki, mert akkor kihasználják.

Ez idő kérdése. Miden gyakrabban változnak a powerpeakek és az, hogy kinek van éppen előnye, mert nincs support aki végig megadja a lane jellegét az erős level scale-lel. Jobban kell ismerni az ellenfelet mint boton, nem lehet érzésből folyton agresszívkodni vagy farmolni mint boton, mert hirtelen peakek vannak és a midesek általában jobban ismerik a burst képességeik mennyit sebeznek.

2018. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!