Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Következő a probléma: GOTY verziót használok. Witcher 3 Hearts of Stone Expansion és a Blood and Wine DLC-nél miért nincs magyar felirat, beállításoknál próbálkoztam de semmi?

The Witcher 3 magyar felirat

jan. 13. 00:30  Privát üzenet  

A válaszok
GOG-os vagy Steames verzió?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 13. 08:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

GOTY verzió

# 2/4Időpont jan. 13. 15:45 Privát üzenet

Akkor még egyszer felteszem a kérdést:

Witcher 3 GOTY verzió létezik Steamen aktiválható és GOG-on aktiválható formában. Neked melyik van?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 13. 16:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocs,elírtam,GOG verzió.

# 4/4Időpont jan. 13. 18:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Feltelepítettem a farcry primalt és mikor belelépnék ledobja tálcára de képet nem ad de a hang az ugyan úgy megy mi lehet a probléma?
HELP! TEKKEN 6 flashelt Playstation 3 alapgépen játék helyett fekete képernyőt mutat. Ez valami beállítás hiba vagy "Fix" probléma és valamit felül kell írnom a játék mappájában?
Xbox One használatánál károsodhat a gép ha folyton ki be huzom?
Mi lehet a probléma?
Buggol a CS:GO, de csak a saját netemről, mi a megoldás?
Az Arma 2 DayZ vel van valami baj. Amikor egy szerverre akarnék csatlakozni vagy a DayZis Arma-t elindítani valami ilyet ad ki: Expansion/addons/zargabad. Pbo. Expected 211082798...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!