Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a World of...

Miért nem indul el a World of Tanks?

Figyelt kérdés

Parancsikonra kattintok, mint eddig.

Megjelenik a kliens ablak, ahol mindent frissnek talál és így kattinthatok is a Play gombra.

Miután ezt megteszem behozza a WoT ablakát elkezd tölteni egy kicsit, gondolkozik, majd kiírja, hogy a WoT leállt.


Linkelek egy képet:


[link]


Két hete jött elő ez a hiba először kb.

Előtte jó volt.

Próbáltam a szokásos dolgokat megpróbálni, mint a driverek frissítését, rendszergazdai jogosultságot adni neki. Vagy, hogy futtassa, mint ha Win 8 lenne a rendszer (win10-em van).

Nem vált be semmi.

Ez miatt (is) újraraktam a rendszert, mindent felraktam elvileg, ahogy kell és még is nem akar indulni.


Mi lehet a baj?

Valami gagyi win frissítés vagy mi?

Idegesít, hogy nincs ötletem se, hogy mi lehet a baja, mert így nem tudok tenni ellene.


S.O.S.



2018. jan. 13. 13:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Próbáltad ujra letölteni?
2018. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer a rendszer újratelepítése előtt, aztán ugye fel kellett telepíteni és mikor megint szarakodott újratelepítettem 3. alkalommal is.
2018. jan. 13. 20:08
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem játszok igazán más játékokkal, de most gondoltam egyet, hogy csak WoT csinálja ezt vagy más játék is problémázik?!

Elindítottam a Diablo 3-at.

A kliens ott is szépen bejön, minden oké, azután mikor elindítom a játékot ez is kidob egy hibaüzenetet.

Itt legalább kaptam némi infót.


Fejlécben: "D3D Error"


Üzenet: "Diablo III was unable to initialize D3D."


Ez szerint DirectX probléma van.

Ebben csak az a vicces, hogy a dxdiag szerint nekem a DirectX12 van fent. Az meg a legfrissebb, szóval ...


Megpróbálom most megkeresni a Microsoft hivatalos oldalán ezt a D3D fájlt és felrakni.

Ez egy .dll kiterjesztésű fájl lesz ha jól gondolom.

2018. jan. 13. 22:56
 4/13 A kérdező kommentje:

Ezt találtam, remélem nem vírusos!


[link]


Microsoft oldaláról jutottam el ide:


[link]

2018. jan. 13. 23:01
 5/13 A kérdező kommentje:

Tisztának tűnik:


[link]

2018. jan. 13. 23:05
 6/13 A kérdező kommentje:

Még mindig nem jó!


Kerestem más játékok telepítője mellé rakott DirectX telepítőket, amiket lefuttattam.

Raktak is fel egy csomó mindent, de ugyan úgy semmi.


Nem ez lesz a gond.

2018. jan. 14. 00:13
 7/13 A kérdező kommentje:

Sikerült elindítanom, de hogy?


[link]


Ezeket pipáltam be mind egyszerre és elindult.

Most fáradt vagyok már, hogy leteszteljem melyik a helyes és melyik a felesleges beállítás.

2018. jan. 14. 00:47
 8/13 Vida Sándor ***** válasza:

Helló!

Milyen szépen elbeszélgettél magaddal, miközben megoldottad a problémádat :)

Amúgy is csak sablon segítséget kaptál volna, pl driver újra, oprendszer újra, vagy directx, végül vegyél másik számítógépet, de jó drágát, mert csak az a jó a wothoz, miközben már egy apu-s alaplapi videókártyával is elmeg közép szinten.

Ez a bajom nekem is, hogy csak ezzel a nyamvadt játékkal játszom, de az egyik büszkeségem, hogy sok szenvedés után linuxon is fut nálam. Kb ilyen szinten. : https://www.youtube.com/watch?v=u27dKLSV4RI

Úgyhogy gratulálok :)

2018. jan. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na, tisztáztam a dolgokat.


[link]



A "Teljes képernyős optimalizálások letiltása." opciót kell kipipálni és akkor elindul a játék.


Nem tudja valaki, hogy ez hogyan oldható meg?

(Ezt külön kérdésbe is kiírhatnám mert itt nem sok választ kaptam eddig. :) )

2018. jan. 14. 08:50
 10/13 A kérdező kommentje:

Néha kíváncsi vagyok egy okos ember véleményére, ezért meghallgatom magamat! :D


Valahol amúgy sejtettem, hogy nem sok érdemi választ fogok kapni, de már több alkalommal is hasznos volt ez az oldal számomra, így egy esélyt adok neki általában.

Lehet szerencsém lesz és egy hozzáértő megtisztel a tudásával.


Régen én is gondolkoztam Linuxos rendszeren, de azért ha ritkábban is játszom, mint régen, attól még játszom és ilyenkor kell minden erő, amit a gép tud.

Nem egy izomgép ez a laptop.


Egy tipp: Láttam egy-két alkalommal beszaggat a kép nálad játék közben. Ezt TALÁN ki lehet küszöbölni azzal ha csak a legszükségesebb mod-kat rakod fel.

Amúgy jól tartja az fps-t és hogy linuxon behoztad az is szép....


Na meg a csata is kiváló volt. Szép kör! :)

2018. jan. 14. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!