Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a World of...

Miért nem indul el a World of Tanks?

Figyelt kérdés

Parancsikonra kattintok, mint eddig.

Megjelenik a kliens ablak, ahol mindent frissnek talál és így kattinthatok is a Play gombra.

Miután ezt megteszem behozza a WoT ablakát elkezd tölteni egy kicsit, gondolkozik, majd kiírja, hogy a WoT leállt.


Linkelek egy képet:


[link]


Két hete jött elő ez a hiba először kb.

Előtte jó volt.

Próbáltam a szokásos dolgokat megpróbálni, mint a driverek frissítését, rendszergazdai jogosultságot adni neki. Vagy, hogy futtassa, mint ha Win 8 lenne a rendszer (win10-em van).

Nem vált be semmi.

Ez miatt (is) újraraktam a rendszert, mindent felraktam elvileg, ahogy kell és még is nem akar indulni.


Mi lehet a baj?

Valami gagyi win frissítés vagy mi?

Idegesít, hogy nincs ötletem se, hogy mi lehet a baja, mert így nem tudok tenni ellene.


S.O.S.



2018. jan. 13. 13:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
OFF: Sándor, videó felvevővel csináltad a videót youtube-ra vagy elküldted a replay-ed a wargaming-nek?
2018. jan. 14. 09:58
 12/13 Vida Sándor ***** válasza:

Hát a felvételt már windowson csináltam, mert Linuxon nem tudtam elindítani a visszajátszást, pedig a kazam nagyon jó felvételeket csinál. A fraps-al vettem fel, és a format factory-val konvertáltam, és a youtube átalakította valami rettenetessé.

Ez már bonyolult volt a linuxon, hogy a wotreplayt hozzárendelem az worldoftanks.exe-hez azt pedig a wine-hez.

Amúgy, ha ablakosban indul, akkor levenném a grafikát minimumra, meg mindent, és úgy próbálnám meg teljes képernyősben elindítani. De bocs, hogyha már 100* próbáltad.

2018. jan. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vida Sándor ***** válasza:
A modokról meg annyit, hogy telepítővel rakom fe, és ez megint nem sikerült a linuxon, úgyhogy átmásolom a wines könyvtárból a res mods mappa tartalmát emebbe, tehát ami megy winen , annak itt is kell.
2018. jan. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!