Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One-ra tudtok olyan...

Xbox One-ra tudtok olyan játékokat mondani, amit egyszerre lehet local coopban, és online is játszani?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy én és a barátnőm szeretnénk játszani együtt 3-an egy külföldi barátunkkal, valamit, nem tudjuk mit, bármit. Olyan multis cím kellene, amit tudunk úgy tolni, hogy én itthon a barátnőmmel játszunk ketten két külön kontrollerrel, és külföldi haver becsatlakozik hozzánk liveról, így 3-an játszunk.
2018. jan. 13. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így nem lehet semmilyen játékkal, mert a local coop meg a multiplayer két teljesen külön "részen" működik.
2018. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Battlebornt pl. lehet, ezért kérdeztem. Ott játszottunk úgy, hogy mi ketten barátnőmmel osztott képernyőn voltunk, haver pedig játszott a saját otthonában, velünk egy csapatban.
2018. jan. 13. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:

A Halo Master Chief Collectionben minden játéknak mennie kellene úgy. VS multinak és co-opnak is. Annyi megkötés van, hogy pl a Halo 1-2ben csak max két fős co-op van, a többiben viszont 4 fős (Halo 3, Halo 4, Halo ODST) amit lehet akármilyen keverésben játszani online vagy offline csapattársakkal.


Ha jól emlékszem az összes Gears of War játék (a régiek kompatibilisek az Xbox One-al, tehát a 360as lemezzel is mennek) is ilyen, viszont ott is 2nél több fős co-op talán csak a Gears of War 3ban és a Gears of War Judgmentben van (sztori). A Gears 2-3-4 ben van olyan 5 fős co-op aminek Horda a neve és túl kell élni 50 hullámban támadó szörnyeket. Sztori nincs csak random generált ellenfelek.


Más hirtelen nem jut eszembe, sajnos ma már ez nem divat, a legtöbb játékban még osztott képernyő sincs, nemhogy még online és offline co-op.

2018. jan. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Halo és Gears játékok mind megvannak, de sajnos barátnőmet és haveromat sem érdeklik. :( Én szeretem őket.


Köszi a választ!

2018. jan. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!