Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltelepítettem a Medal of...

Éter kérdése:

Feltelepítettem a Medal of Honor Pacific Assaultot, felraktam még az 1.2-es patchet plusz a magyarítást. Betölti az első küldetést és utána néhány másodperc múlva kidob a játék. Windows 10-em van. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 16:45
 1/4 ede1219 ***** válasza:

A Windows 10.


Ősrégi játék /bár nekem is az egyik kedvencem/, még az XP idején adták ki, nem kompatibilis a W10-el.

Esetleg menj fel a www.mohaa.hu -ra, talán tudnak valami okosságot.

2018. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ami biztos nem probléma, az a Windows 10. Próbálkozz a szokásossal, driver frissítés, directX, visual C újratelepítés, ha lopott verzió, akkor próbálkozz az originessel.
2018. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálom. Amit az első mondott weboldalt, arra tényleg menj fel, hátha tudnak valamit.


Most vettem "új" laptopot, de Win 7-est voltam muszáj, mert szerintem a legjobb játékok 2000-2010 közt jöttek ki és féltem hogy rengeteg nem is futna egy Win10-en.


24/F

2018. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az eredeti Origines verzió van, tökéletesen működik Windows 10-en.
2018. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!